Yooka-Laylee pokryte złotem, ale bez polskiego języka

Podziel się z innymi!

Facebook
Twitter
Email
Reddit
WhatsApp

Zakończono prace nad magiczną platformówką.

Playtonic Games poinformowało na swojej stronie o tym, że prace nad Yooka-Laylee zostały zakończone. Autorzy ogłosili tytuł prawie dwa lata temu, a budżet na produkcję zebrali na Kickstarterze.

Teraz wystarczy czekać na premierę, która zaplanowana została na 11 kwietnia, a polskim wydawcą została firma Cenega. Niestety, ale gra nie będzie posiadać polskiej wersji językowej. Dziwi fakt, że gra skierowana bardziej dla młodszych odbiorców nie ma w planach ani dubbingu, ani napisów…

Na dobre gra posiada tryb współpracy, więc rodzice grając ze swoimi pociechami będą mogli im na bieżąco tłumaczyć przygody nierozłącznych bohaterów.

Przygody kameleona i nietoperza w wielkim otwartym świecie możecie zamawiać już w sklepie Xbox w cenie 149,99zł. Jeśli zamówicie pre-order, to otrzymacie wcześniejszy dostęp do dema gry.

Sprawdźcie rozgrywkę z gry na poniższym zwiastunie. Przypominają się stare dobre czasy?

» Zobacz również: Pre-order Tekken 7 z bonusami

 

facebookCodziennie piszemy o konsoli Xbox.
Polub nas na facebooku!

 

[ad type=”300×250″ align=”aligncenter” src=”” link=””][/ad]

Autor wpisu:

Picture of Adrian Dudek

Adrian Dudek

Szanuję każdą platformę do gier. Jestem wielkim fanem festiwalu Horizon, co-opowych platformówek i zręcznościówek. Na co dzień przeciętny gracz, dumny tata, troskliwy mąż.  | Co-Founder WorldofXbox.pl

Promocje Xbox od CDKeys

Najnowsze wpisy, które warto zobaczyć: