Pre-Order Tekken 7 z dodatkami

Podziel się z innymi!

Facebook
Twitter
Email
Reddit
WhatsApp

Bonusy w przedpremierowej wersji.

Od teraz możecie składać zamówienia przedpremierowe w sklepie Xbox. Oczywiście cena cyfrowej bijatyki również uderza każdego gracza… Ale są maniacy Tekkena, którzy nie będą czekać na spadek cen i nie szczędzą pieniędzy na nowe tytuły.

Skoro skusicie się na wcześniejszy zakup to czeka dla Was kilka bonusów. Jedną z nich jest dodatkowa postać – Eliza, wampiryczna i mroczną piękność (oraz trochę śpiąca królewna).
Oprócz tego czeka na pre-orderowców darmowa kopia Tekken 6, który działa na Xbox One dzięki usłudze wstecznej kompatybilności. Czy jest to prezent dla fana tytułu Tekken? Chyba nie bardzo, skoro posiadają już oni poprzednie części…

Proponujemy wydawcą prezenty w formie Seasson Passa na daną produkcję. Myślę, że liczba przedpremierowych zamówień byłaby większa. Wystarczy odpowiednie podejście do gracza.

» Zobacz również: Nowy gra z Tony Hawkiem

Premiera gry dopiero 2 Czerwca 2017, a zamówić możecie już teraz:


facebookCodziennie piszemy o konsoli Xbox.
Polub nas na facebooku!

Autor wpisu:

Picture of Adrian Dudek

Adrian Dudek

Szanuję każdą platformę do gier. Jestem wielkim fanem festiwalu Horizon, co-opowych platformówek i zręcznościówek. Na co dzień przeciętny gracz, dumny tata, troskliwy mąż.  | Co-Founder WorldofXbox.pl

Promocje Xbox od CDKeys

Najnowsze wpisy, które warto zobaczyć: