Nadchodzi nowa gra z Tonym Hawkiem

Podziel się z innymi!

Facebook
Twitter
Email
Reddit
WhatsApp

Mistrz deski zdradza kilka słów.

Tony Hawk Pro Skater to kultowa gra, znana nam z poprzednich generacji konsol. Ostatnia piąta część (choć tak naprawdę 16-sta) niestety nie powaliła na kolana, ani też nie ma dobrych opinii. Pomimo powrotu w niej do korzeni tytułu, to problemem była bardzo słaba oprawa wizualna, która odbiega od dotychczasowych standardów.

Podobny obraz

Za serią THPS zawsze stała firma Activision. Ostatnio zapytany sam Tony Hawk przez Jenkem Magazine o produkcję gry z jego udziałem odpowiedział, że pracuje nad czymś jednak nie z firmą Activision i jest za wcześnie aby o tym mówić. Aktualnie mistrz deski nie podpisał żadnych umów, jednak jest podekscytowany pracą nad grą z odpowiednimi ludźmi.

Ciekawe czy chodzi o serię Pro Skater – a jeśli nie bierze w nim udział Activision, to może został on sprzedany innej firmie, lub chodzi o całkiem nowe IP?.

Bardzo prawdopodobne jest także, że Tony Hawk współpracuje z firmą EA tworząc kolejne Skate 4, które zostało ujawnione w ostatnim tygodniu.

»Zobacz również: Skate 4 zapowiedziane

Tak czy inaczej miło słyszeć o powrocie gwiazdy do deskorolkowej serii.

 

facebookCodziennie piszemy o konsoli Xbox.
Polub nas na facebooku!

 

 

Autor wpisu:

Picture of Adrian Dudek

Adrian Dudek

Szanuję każdą platformę do gier. Jestem wielkim fanem festiwalu Horizon, co-opowych platformówek i zręcznościówek. Na co dzień przeciętny gracz, dumny tata, troskliwy mąż.  | Co-Founder WorldofXbox.pl

Promocje Xbox od CDKeys

Najnowsze wpisy, które warto zobaczyć: