XboxDVR dostępny w aplikacji mobilnej – Jeszcze łatwiej udostępniaj swoją rozgrywkę!

Podziel się z innymi!

Facebook
Twitter
Email
Reddit
WhatsApp

Dzielicie się swoimi osiągnięciami, filmikami czy zrzutami ekranu podczas gry? Nowa, mobilna aplikacja pozwoli zrobić to jeszcze łatwiej.

Udostępnianie klipów i zdjęć z konsoli Xbox One to jedna z ulubionych funkcji wszystkich graczy. Często możemy zrobić coś imponującego lub śmiesznego w znanych tytułach, czym możemy się pochwalić ze społecznością i znajomymi. Strona XboxDVR.com znana jest niejednemu, ponieważ o wiele łatwiej jest z niej korzystać niż z oficjalnej aplikacji Xbox. Aby ją używać, nie musimy logować się na nasze konto, a jedynie wyszukujemy je po swoim gamertagu.

Przeglądanie nagranej rozgrywki to nie wszystko, bowiem użytkownicy mogą edytować filmy tworząc gify, robić zrzuty klatek czy pobrać materiał na dysk. Społeczność może również komentować i udostępniać nasze poczynania w Social Mediach, a twórcy mogą przesyłać treści do serwisu YouTube czy Dropbox.

Autorzy poszli o krok dalej i udostępnili usługę w wersji mobilnej, tworząc dedykowaną aplikację. XboxDVR dostępny jest na urządzenia z systemem Android oraz iOS. W apce znajdziemy podobne funkcje społecznościowe czy edycji, a nawet przejrzymy listę znajomych, podglądając ich udostępnione media.

Aby pobrać grę na swoje urządzenie możecie skorzystać z poniższych linków:

Autor wpisu:

Picture of Adrian Dudek

Adrian Dudek

Szanuję każdą platformę do gier. Jestem wielkim fanem festiwalu Horizon, co-opowych platformówek i zręcznościówek. Na co dzień przeciętny gracz, dumny tata, troskliwy mąż.  | Co-Founder WorldofXbox.pl

Promocje Xbox od CDKeys

Najnowsze wpisy, które warto zobaczyć: