Xbox Series X 20 listopada? Tak twierdziła strona Allegro (Aktualizacja)

Podziel się z innymi!

Facebook
Twitter
Email
Reddit
WhatsApp

Na oficjalnej stronie Allegro dostępna jest zakładka poświęcona nadchodzącej generacji. Pojawiło się też odliczanie do premiery. Te wskazuje na 20 listopada 2020.

Nie wiemy czy to zwyczajny błąd, czy tez być może Allegro zbyt wcześnie puściło parę z ust. Jednak odliczanie jasno wskazuje, że premiera odbędzie się za 169 dni, co przekłada się na dwudziestego listopada tego roku.

Taki termin też by był spójny z zapowiadanym okresem świątecznym. Jeżeli nie jest to pomyłka, to znamy już dokładna datę premiery Xbox Series X w Polsce i zapewne zarazem na świecie.

Poniżej na zdjęciu możecie zobaczyć, jak wygląda omawiany licznik, gdyż może w każdej chwili zniknąć. Nie jest on częścią żadnej aukcji, a jedynie specjalną, dedykowaną tej konsoli zakładką w ramach serii „Strefa Premier Allegro”:

Xbox Series X data premiery Allegro

Samą stronę zobaczycie pod tym linkiem.

AKTUALIZACJA:
Odliczanie do premiery zostało usunięte ze strony Allegro.

Autor wpisu:

Piotr Dudek

Piotr Dudek

Człowiek i gracz. Od wielu lat gram na konsolach Microsoftu. Moją pierwszą był Xbox 360 w zestawie z Forza Motorsport 3. Jestem  fanem 4K na dużym ekranie.  Od 8 lat jestem w programie Xbox Insider, o którym często też tu piszę. GT: Marianek9.

Promocje Xbox od CDKeys

Najnowsze wpisy, które warto zobaczyć: