Xbox One X zwycięzcą w Tech Awards 2017!

Podziel się z innymi!

Facebook
Twitter
Email
Reddit
WhatsApp

Bardzo miła wiadomość z wczorajszego dnia, z uroczystości rozdania nagród!

Wczoraj odbył się finał polskiego plebiscytu, gdzie przez doświadczonych ludzi z branży oraz później na podstawie tego przez społeczność, wybierane są najlepsze produkty technologiczne tego roku. Microsoft nominowany był w dwóch z jedenastu dostępnych grup. Tak jak pisaliśmy wcześniej były to kolejno „Gadżet” oraz „Gra”.

Co prawda w tej pierwszej, startując z najnowszą Forzą Motorsport 7 nie powiodło się, a podium zajęło Call of Duty: WWII Activision. Niestety produkcja spod skrzydeł od firmy z Redmond nie stanęła nawet na podium, w top trójce. A szkoda, że tak mocnej produkcji, wyciągającej imponujące osiągi graficzne nie udało się i tutaj pokazać swojego pazura. No nic, na szczęście na ratunek przyszła kategoria z gadżetami.

Tutaj głosujący mieli do wyboru urządzenia takie jak Nintendo Switch, drukarkę Zortrax Inventure czy Drona DJI Spark i parę innych ciekawych propozycji. Pełną listę nominacji w tej kategorii zobaczycie na poniższym zdjęciu:

W tym przypadku, w moim odczuciu największym rywalem mógłby być przede wszystkim Nintendo, aczkolwiek Switch również nie pojawiła się pośród najlepszej trójki. Zwycięzcą został oczywiście Microsoft ze swoim najnowszym Xboxem One X! Co chyba dziwić nie powinno, w końcu kto mógłby się próbować równać z najsilniejszą na ten moment konsolą na świecie? 😉 Jeżeli jesteście zainteresowani bardziej szczegółowymi wynikami, oraz innymi grupami, zajrzyjcie na www.techawards.onet.pl, niebawem powinny zostać ogłoszeni tu zwycięzcy, no chyba, że oglądaliście transmisję z rozdania nagród, wtedy lista laureatów nie powinna stanowić dla Was tajemnicy.

W imieniu swoim gratulujemy zasłużonej wygranej! Dziękujemy również za wszystkie oddane głosy, bo pokazuje to, że jeżeli Zieloni chcą, to tez mogą! Głosowaliście? Dajcie znać.

Autor wpisu:

Picture of Piotr Dudek

Piotr Dudek

Człowiek i gracz. Od wielu lat gram na konsolach Microsoftu. Moją pierwszą był Xbox 360 w zestawie z Forza Motorsport 3. Jestem  fanem 4K na dużym ekranie.  Od 8 lat jestem w programie Xbox Insider, o którym często też tu piszę. GT: Marianek9.

Promocje Xbox od CDKeys

Najnowsze wpisy, które warto zobaczyć: