Głosuj na Xboxa w plebiscycie Tech Awards 2017!

Podziel się z innymi!

Facebook
Twitter
Email
Reddit
WhatsApp

Rozstrzygnięcie tegorocznego Tech Awards zbliża się wielkimi krokami, zwycięzcy zostaną ogłoszeni już 7 grudnia. By oddać swój głos na grę oraz sprzęt spod skrzydeł Microsoftu macie tylko 3 dni.

Czym w ogóle jest wspomniany plebiscyt? Jak podają sami organizatorzy zamysł polega na wybraniu najlepszych produktów czy usług technologicznych w bieżącym roku. Wyboru dokonują ich użytkownicy, eksperci czy też znani ludzie z branży posiadający kontakt z najlepszą technologią każdego dnia. Całe wydarzenie odbywa się dwuetapowo.

Początkowo stworzono listę 132 produktów, z których teraz, w drugim etapie, najlepsze wyłoni społeczność. Laureatów poznamy już 7 grudnia na uroczystej gali, która odbędzie się w Digital Knowledge Village w Warszawie. Z tej transmisję będziecie mogli oglądać w swoich domach w jakości 4K oraz 360 stopniach, o czym będziemy jeszcze informować.

Przejdźmy jednak do najważniejszego, czyi głosowania. Jako posiadacze Xboxów możemy wspomóc naszą ulubiona markę i oddać na nią głosy w dwóch kategoriach: Gadżet oraz Gra. Pamiętajcie, że macie na to czas tylko do 26 listopada, później odbywa się zliczanie głosów oraz ich weryfikacja. W pierwszej grupie możemy postawić na najnowszego Xboxa One X, będącego na ten moment najpotężniejszą konsolą na świecie, co jest chyba wystarczającym powodem by oddać tu swój punkt.

Drugi i ostatni głos dla Microsoftu możemy zostawić w kategorii z grami, tam czekać na nas będzie Forza Motorsport 7, która z najnowszej platformy do gier wyciska niemalże wszystko, co się tylko da. Także, jeżeli uważacie, że będą to słusznie podjęte decyzje, śmiało zabierajcie się do głosowania. Zrobicie to pod tym linkiem, bez wymaganej rejestracji itd. Aczkolwiek możecie to zrobić, by wziąć udział w losowaniu nagród.

Czas na oddawanie głosów macie do 26 listopada 2017!

Autor wpisu:

Picture of Piotr Dudek

Piotr Dudek

Człowiek i gracz. Od wielu lat gram na konsolach Microsoftu. Moją pierwszą był Xbox 360 w zestawie z Forza Motorsport 3. Jestem  fanem 4K na dużym ekranie.  Od 8 lat jestem w programie Xbox Insider, o którym często też tu piszę. GT: Marianek9.

Promocje Xbox od CDKeys

Najnowsze wpisy, które warto zobaczyć: