W jakie tytuły zagramy na Xbox One X podczas Warsaw Games Week?

Podziel się z innymi!

Facebook
Twitter
Email
Reddit
WhatsApp

Microsoft zaprasza na warszawskie święto graczy i na strefę Xbox, gdzie znajdziemy stoiska z najmocniejszą na świecie konsolą do gier wideo.

Warsaw Games Week zbliża się wielkimi krokami. Licząc od dziś, zostało zaledwie 27 dni do wielkiej, polskiej imprezy poświęconej grom wideo. Wśród wystawców nie zabraknie Microsoftu, który zaprezentuje swoją najmłodszą konsolę, a mianowicie Xbox’a One X. Polscy fani Xbox zdecydowanie nie będą zawiedzeni i dostaną szansę na osobiste sprawdzenie sprzętu, grając przedpremierowo w nadchodzące hity tego roku. Co takiego zobaczymy w zielonej strefie na WGW?

»Zobacz również: T-Mobile Warsaw Games Week 2017: Sprzedaż biletów ruszyła

Najpoteżniejszej i najbardziej zaawansowanej konsoli do gier towarzyszyć będą tytuły jak Forza Motorsport 7 oraz Assassins’ Creed Origins. Te dwie produkcje zostały już oficjalnie potwierdzone przez polski oddział Microsoftu. Stoiska FM7 będą wyposażone dodatkowo w symulatory wyścigowe, jak na innych światowych imprezach tego typu. Tu zapewne będzie dostępne znane nam demo, widziane między innymi na targach gamescom.

O większej ilości tytułów jak Cuphead, Super Lucky’s Tale, Crackdown 3 czy Śródziemie: Cień Wojny nie wiadomo. Możliwe, że Xbox Polska jeszcze nas czymś pozytywnie zaskoczy, nie zdradzając aktualnie wszystkich swoich planów.

Warto przypomnieć, że na Xbox One X zagramy również w wysokiej jakości w wydane już tytuły. Lista potwierdzonych dotychczas gier wykorzystujących moc Projectu Scorpio jest naprawdę imponująca. Wśród nich znajdziemy np. Rise of the Tomb Raider, Resident Evil biohazard, Minecraft, Ghost Recon Wildlands i Titanfall 2. Pełną listę Xbox One X Enhanced znajdziecie tutaj.

Autor wpisu:

Picture of Adrian Dudek

Adrian Dudek

Szanuję każdą platformę do gier. Jestem wielkim fanem festiwalu Horizon, co-opowych platformówek i zręcznościówek. Na co dzień przeciętny gracz, dumny tata, troskliwy mąż.  | Co-Founder WorldofXbox.pl

Promocje Xbox od CDKeys

Najnowsze wpisy, które warto zobaczyć: