Pełna lista ulepszonych gier na Xbox One X

Podziel się z innymi!

Facebook
Twitter
Email
Reddit
WhatsApp

Xbox One X Enhanced – zbiór gier, które wykorzystają moc nowej konsoli Microsoftu.

Wczorajsza konferencja Xbox na niemieckich targach gier wideo przybliżyła nam tytuły oferowane wkrótce na Xbox One. Nie ograniczano się do samych trailerów, lecz rozmawiano o ich przyszłości i postępach od ostatniego występu na E3. Wydarzenie na pewno byłoby ciekawsze, gdyby w sieci nie ujawniono niespodzianek jak Xbox One X w limitowanej edycji Project Scorpio.

Jeśli mowa o najnowszym modelu One X, to tu głównie interesuje startowa lista tytułów wspierająca moc konsoli. Jak wiemy, nie tylko nadchodzące tytuły wyświetlane będą w rozdzielczości Ultra HD i z obsługą HDR. Microsoft chce również zachęcić do zakupu graczy, którzy nie mieli styczności z poprzednimi tytułami, a chcieliby nadgonić wydane już produkcje. Będą oni wówczas mogli ograć zaległości w świetnej jakości obrazu, z brakiem spadku wydajności czy szybszymi ładowaniami rozgrywki.

Na tą chwilę Xbox One X wspierać ma 118 tytułów, ale należy pamiętać, że lista może się wydłużyć, gdyż do premiery jeszcze sporo czasu. Nie zabrakło hitów jak Wiedźmin 3, Titanfall 2, Forza Horizon 3, Mafia 3 oraz Hitman. Warto dodać, że posiadacze podstawowych wersji, otrzymają aktualizację dla Xbox One X bezpłatnie.

Pełna lista zaprezentowana przez Majora Nelsona wygląda następująco:

Autor wpisu:

Picture of Adrian Dudek

Adrian Dudek

Szanuję każdą platformę do gier. Jestem wielkim fanem festiwalu Horizon, co-opowych platformówek i zręcznościówek. Na co dzień przeciętny gracz, dumny tata, troskliwy mąż.  | Co-Founder WorldofXbox.pl

Promocje Xbox od CDKeys

Najnowsze wpisy, które warto zobaczyć: