Xbox One X w promocyjnej cenie w sieci Empik

Podziel się z innymi!

Facebook
Twitter
Email
Reddit
WhatsApp

Potwór Microsoftu do zgarnięcia taniej niż zwykle, a obniżka wcale niemała! Sprawdź jaką niespodziankę dla graczy przygotował Empik na koniec roku.

Od premiery konsoli Xbox One X minęły niespełna dwa miesiące, a tymczasem w sklepach pojawiają się ciekawe promocje. W sieci Empik można taką znaleźć, gdzie tajemniczy Project Scorpio otrzymał 300 złotych zniżki, dzięki czemu kupimy go w cenie 1899,00 złotych. Za zaoszczędzone pieniądze starczy na kilka porządnych tytułów, chociażby z wielkiej, noworocznej oferty Countdown to 2018 w sklepie Xbox.

»Zobacz również: Deals with Gold – nowy tydzień promocji w sklepie Xbox

Empik oferuje także opcję darmowej dostawy, co uatrakcyjni zainteresowanie zamówieniem. Jeżeli cały czas borykaliście się z podjęciem decyzji o zakupie najmocniejszej konsoli na rynku, to jest to bardzo dobry moment. Na urządzeniu Xbox One X pojawiło się już sporo ulepszonych tytułów (Xbox One X Enhanced), dlatego nie będzie kłopotu z wyborem produkcji do ogrywania w najlepszej jakości 4K czy HDR. Jeden z nich możecie zgarnąć w naszym twitterowym konkursie, o czym więcej dowiecie się tutaj.

Autor wpisu:

Adrian Dudek

Adrian Dudek

Szanuję każdą platformę do gier. Jestem wielkim fanem festiwalu Horizon, co-opowych platformówek i zręcznościówek. Na co dzień przeciętny gracz, dumny tata, troskliwy mąż.  | Co-Founder WorldofXbox.pl

Promocje Xbox od CDKeys

Najnowsze wpisy, które warto zobaczyć: