Xbox Games Showcase – gdzie oglądać?

Podziel się z innymi!

Facebook
Twitter
Email
Reddit
WhatsApp

Xbox Games Showcase już w tę niedzielę o godzinie 19:00. Gdzie obejrzeć transmisję po polsku?

Xbox Games Showcase już tuż-tuż. To jedno z najważniejszych i o ile nie najważniejsze z wydarzeń dla świata Xbox w ciągu całego roku. To moment do prezentacji wyczekiwanych i zupełnie nowych gier, nad którymi deweloperzy pracowali ostatnimi latami. Dowiemy się także o grach nadchodzących do katalogu Game Pass.

Po głównym Show czeka nas jeszcze Sarfield Direct organizowane przez Bethesda Game Studios. W międzyczasie trwać będzie FanFest, który w tym roku po raz pierwszy w historii odbędzie się w Warszawie. W takcie niego na fanów na miejscu czekają dodatkowe niezapomniane atrakcje. To wszystko już w niedzielę o 19:00. Spodziewajcie się naszej relacji z tego wydarzenia w stolicy na bieżąco na naszym Twitterze (@worldofxboxpl). Zachęcamy do obserwowania.


Gdzie to wszystko oglądać w sieci?

Prezentację z polskimi napisami obejrzycie na żywo na oficjalnych kanałach Xbox Polska:

Lub bezpośrednio z globalnego kanału Xbox na platformie YouTube w 4K i 60 klatkach na sekundę w języku angielskim, lub także w języku polskim w odtwarzaczu poniżej. Dodatkowo, przy okazji wydarzenia ruszyły wyprzedaże Deals Unlocked w Xbox Store.

Autor wpisu:

Picture of Piotr Dudek

Piotr Dudek

Człowiek i gracz. Od wielu lat gram na konsolach Microsoftu. Moją pierwszą był Xbox 360 w zestawie z Forza Motorsport 3. Jestem  fanem 4K na dużym ekranie.  Od 8 lat jestem w programie Xbox Insider, o którym często też tu piszę. GT: Marianek9.

Promocje Xbox od CDKeys

Najnowsze wpisy, które warto zobaczyć: