Xbox Deals Unlocked -Blisko 750 pozycji na wyprzedaży

Podziel się z innymi!

Facebook
Twitter
Email
Reddit
WhatsApp

Wielki święto graczy jakim jest Xbox Games Showcase i FanFest nie może się obejść bez cyfrowych wyprzedaży w tle. Co tym razem czeka na nas w wirtualnym sklepie?

Coroczne wyprzedaże czyli Xbox Deals Unlocked już trwają. Przecenionych zostało dokładnie 742 pozycji w tym gier czy dodatków na wszystkie generacje konsol. Nie zabrakło oczywiście tych większych jak i mniejszych tytułów, gdzie zwykle zniżki są największe. To fantastyczna okazja, by być może odkryć jakąś perełkę.

Klasycznie już czekają rabaty na gry z serii Far Cry, GTA, gdzie te na nową generację zdobędziecie za nieco ponad 80 złotych. Do tego oczywiście Red Dead Redemption, Call of Duty, Watch Dogs, LEGO. Ciekawą propozycją może być także Alan Wake (w wersji na Xbox 360) za 22 złote. Zagracie oczywiście na nowszych generacjach w ramach wstecznej kompatybilności. Świetna okazja by powrócić czy też ograć po raz pierwszy przed nadchodzącą kontynuacją. Link do pełnej listy gier poniżej. Udanych łowów!

> ZOBACZ PEŁNĄ LISTĘ GIER <

Xbox Deals Unlocked

Promocje obowiązują do 20 czerwca 2023.

Autor wpisu:

Piotr Dudek

Piotr Dudek

Człowiek i gracz. Od wielu lat gram na konsolach Microsoftu. Moją pierwszą był Xbox 360 w zestawie z Forza Motorsport 3. Jestem  fanem 4K na dużym ekranie.  Od 7 lat jestem w programie Xbox Insider, o którym często też tu piszę. GT: Marianek9.

Promocje Xbox od CDKeys

Najnowsze wpisy, które warto zobaczyć: