Xbox Game Pass z nowymi grami w lutym i marcu

Podziel się z innymi!

Facebook
Twitter
Email
Reddit
WhatsApp

Jeszcze styczeń się nie skończył a już poznaliśmy gry, które dołączą do biblioteki Xbox Game Pass w lutym i w marcu.

Styczeń powoli dobiega końca ale śmiało możemy stwierdzić, że był to bardzo dobry miesiąc pod względem dodanych gier do Xbox Game Pass. Szczególnie druga połowa była bardzo atrakcyjna, ponieważ dodane zostały takie gry jak Hitman Trilogy, Death’s Door czy debiutujący Rainbow Six Extraction, którego naszą recenzję możecie przeczytać tutaj.

Oferta na pierwszą połowę lutego zostanie zapowiedziana już za kilka dni, jednak poznaliśmy pierwszą grę, która pojawi się w katalogu Xbox Game Pass 3 lutego. Dreamscaper, bo o nim mowa, bardzo dobrze przyjął się na konsoli Nintendo a także PC, a teraz trafi na konsole Xbox i to od razu do Xbox Game Pass. Jest to surrealistyczna produkcja w której wcielamy się w dziewczynkę cierpiącą na depresję. Gra została podzielona na dwie części, dzienną i nocną, w których dzieją się inne rzeczy. W dziennej części poznajemy fabułę, natomiast w nocnej mierzymy się z różnymi koszmarami.

Jeśli chodzi o marzec, to wiemy już o dwóch grach, które dołączą do Xbox Game Pass. O pierwszej z nich słyszeliśmy jakiś czas temu, czyli o FAR: Changing Tides. W publikowanym zwiastunie ujrzeliśmy datę premiery i jednocześnie informację o dodaniu tego tytułu do katalogu. W grze przeniesiemy się do postapokaliptycznego świata zniszczonego przez powodzie. Wcielamy się w chłopca sterującego okrętem, który dba o jego prawidłowe działanie. Nie zabraknie również zagadek do rozwiązania.

Drugą grą, która dołączy do biblioteki będzie A Memoir Blue. Premiera gry zaplanowana jest na 24 marca i tego samego dnia trafi do Xbox Game Pass. Tym razem będziemy mieli do czynienia z narracyjną przygodówką w której wcielimy się w pływaczkę. Rozwiązując zagadki odkrywamy przeszłość dziewczynki i trafiamy na surrealistyczne wodne lokacje ale i nie tylko.

 

Źródło: youtube.com

Autor wpisu:

Picture of Katarzyna Pruska

Katarzyna Pruska

Przygodę z grami zaczęłam od Commodore 64 – dzięki starszemu rodzeństwu. Fanka dużych produkcji w 4K ale także indyków. Z „Zielonymi” od 2013r. GT: John McC1ain007

Promocje Xbox od CDKeys

Najnowsze wpisy, które warto zobaczyć: