Xbox Game Pass już od 1 czerwca. Dwa tygodnie darmowe dla wszystkich graczy

Podziel się z innymi!

Facebook
Twitter
Email
Reddit
WhatsApp

Użytkownicy konsol Xbox One otrzymają do przetestowania 100 tytułów.

Na Facebook’owym profilu pojawiła się informacja o uruchomieniu usługi Xbox Game Pass już 1 czerwca, czyli już w przyszłym tygodniu. Goldowicze mogą korzystać z XGP od dziś. Znany aktor i scenarzysta Danny McBride wziął udział w kampanii Microsoftu, promując nową subskrypcję.

»Zobacz również: Pełna lista tytułów Xbox Game Pass

Wszyscy gracze (nie tylko goldowicze) otrzymają dwa tygodnie darmowego dostępu jako wersję próbną. Już od dziś abonenci Xbox Live Gold otrzymują wcześniejszy dostęp do usługi Xbox Game Pass na tydzień przed innymi użytkownikami i mogą rozpocząć bezpłatny, 14-dniowy okres testowy. Od 1 czerwca każdy będzie mógł skorzystać z próbnej wersji.

Abonament na Xbox Game Pass będzie można kupić na stronie xbox.com/game-pass, oraz u wybranych sprzedawców w drugiej połowie tego roku. Korzystanie z subskrypcji Xbox Game Pass nie wymaga posiadania abonamentu Xbox Live Gold, za wyjątkiem korzystania z trybu gry wieloosobowej online w obsługiwanych grach.

Przypominamy, że koszt abonamentu wynosić ma 40 złotych miesięcznie. Zwierać ma tytuły jak Halo 5: Guardians, Payday 2, NBA 2K16 i LEGO Batman.

Gracze zyskują również 20% zniżki na gry Xbox One i 10% na wszystkie dodatki, gdy gra podstawowa jest dostępna w katalogu.

»Zobacz również: Lista gier Xbox Game Pass
Microsoft obiecał, że uruchomienie Xbox Game Pass będzie jeszcze tej wiosny i słowa dotrzymał. Większość spodziewała się informacji na jego temat na tegorocznym E3.

Poniżej wspomniany materiał reklamowy.

»Zobacz również: Microsoftu Xbox One Stereo Headset – warto?Autor wpisu:

Picture of Adrian Dudek

Adrian Dudek

Szanuję każdą platformę do gier. Jestem wielkim fanem festiwalu Horizon, co-opowych platformówek i zręcznościówek. Na co dzień przeciętny gracz, dumny tata, troskliwy mąż.  | Co-Founder WorldofXbox.pl

Promocje Xbox od CDKeys

Najnowsze wpisy, które warto zobaczyć: