Xbox Game Pass dla graczy Xbox One bez Golda

Podziel się z innymi!

Facebook
Twitter
Email
Reddit
WhatsApp

Każdy użytkownik konsoli One może korzystać z nowej usługi.

Od 24 maja subskrybenci Xbox Live Gold cieszyć się mogą do biblioteki ponad 100 gier w ramach najmłodszej usługi Microsoftu. Nie każdy jest zadowolony z obecnej listy, ale tytułów pojawiać ma się więcej, a niektóre będą zastępowane.

»Zobacz również: Pełna lista gier w Xbox Game Pass

Jeśli nie załapaliście się na przedpremierowe korzystanie z Xbox Game Pass i nie posiadacie abonamentu GOLD, to już teraz możecie korzystać z niej bezpłatnie. Przez dwa tygodnie każdy użytkownik konsoli Xbox One może pobierać gry w ramach nowej subskrypcji, a jeśli spodoba Wam się usługa, to możecie wykupić członkostwo w cenie 29 złotych. W późniejszym czasie cena ta wzrośnie do 39,99 złotych.

»Zobacz również: Xbox Game Pass: 29,99zł czy 39,99zł?

Xbox Game Pass nie wymaga posiadania konta Gold, jednak korzystanie rozgrywek sieciowych będzie bez niego niemożliwe. Gracze zyskują również 20% zniżki na gry Xbox One i 10% na wszystkie dodatki, gdy gra podstawowa jest dostępna w katalogu.

 
Autor wpisu:

Picture of Adrian Dudek

Adrian Dudek

Szanuję każdą platformę do gier. Jestem wielkim fanem festiwalu Horizon, co-opowych platformówek i zręcznościówek. Na co dzień przeciętny gracz, dumny tata, troskliwy mąż.  | Co-Founder WorldofXbox.pl

Promocje Xbox od CDKeys

Najnowsze wpisy, które warto zobaczyć: