Xbox Game Pass: 29,99zł czy 39,99zł?

Podziel się z innymi!

Facebook
Twitter
Email
Reddit
WhatsApp

Dowiedz się więcej o cenie abonamentu nowej usługi Microsoftu.

Od 24 maja subskrybenci Xbox Live Gold mogą cieszyć się darmowym, 14 dniowym dostępem do Xbox Game Pass. Pozostali gracze, niemający płatnego członkostwa muszą poczekać do 1 czerwca. Co znajdziemy w nowym abonamencie XGP? Dostęp do ponad stu gier Xbox One i Xbox 360 (we wstecznej komatybilności), w które możemy grać bez ograniczeń, jeśli nasza subskrypcja jest aktywna. Porównać możemy ją do usługi EA Access, która daje dostęp do biblioteki ponad 40 tytułów od Electronic Arts. Różnica jest taka, że EAA wychodzi dużo taniej (79,99 złotych rocznie). Xbox Game Pass wyceniony został w Polsce na 39,99 złotych za jeden miesiąc subskrypcji.

»Zobacz również: Beam zmienia się w Mixera – nadeszła nowa generacja live streamingu

sbos game pass xbox polska

Gracze zdążyli zauważyć, że cena w sklepie Xbox różni się od tej, która była zapowiadana przez polski oddział Xbox. Przyniosło to wiele nadziei, że koszt będzie niższy, a tym samym zainteresowanych byłoby więcej. Roczny koszt abonamentu byłby wówczas tańszy o 120 złotych. I tak jest to wysoka cena, za gry które albo znaleźliśmy w Games with Gold lub są już bardzo dobrze znane użytkownikom Xbox.

Jaka jest więc cena usługi Xbox Games Pass?

Okazuje się, że tylko przez pierwsze miesiące cena będzie niższa o dziesięć złotych, aby wypromować i zachęcić do nabycia nowego abonamentu.

Cena subskrypcji Xbox Game Pass w pierwszym okresie funkcjonowania usługi w Polsce została ustalona na 29 zł miesięcznie, stanowiąc zachętę dla użytkowników do przetestowania nowego programu, w tym również do skorzystania z bezpłatnego, 14-dniowego dostępu próbnego.

Jesteście zainteresowani promocją i skorzystacie z przysługującej zniżki?

źródło: Informacja prasowa MicrosoftAutor wpisu:

Picture of Adrian Dudek

Adrian Dudek

Szanuję każdą platformę do gier. Jestem wielkim fanem festiwalu Horizon, co-opowych platformówek i zręcznościówek. Na co dzień przeciętny gracz, dumny tata, troskliwy mąż.  | Co-Founder WorldofXbox.pl

Promocje Xbox od CDKeys

Najnowsze wpisy, które warto zobaczyć: