Kilkanaście dni testowania Xbox Game Pass + niespodzianka dla goldowiczów

Podziel się z innymi!

Facebook
Twitter
Email
Reddit
WhatsApp

Kiedy kończy się możliwość testowania usługi?


Od dziś żegnamy zimę i cieszymy się rozpoczęciem okresem wiosennym (astronomicznym). Jak dobrze wszyscy pamiętamy, to na wiosnę tego roku zapowiedziana została usługa Xbox Game Pass – czyli biblioteki ok. 100 gier w abonamencie (40 złotych za miesiąc). Od momentu zapowiedzi mało słychać na temat konkretnej daty uruchomienia subskrypcji.

Insiderzy Xbox One w wersji Alpha mogą cieszyć się darmowym dostępem do kilkudziesięciu tytułów (listę znajdzie tutaj) w ramach testów XGP. Microsoft ogłosił datę zakończenia testów i przygotowanie do wystartowania usługi. Gracze testujący Alpha Game Pass Preview otrzymali już wiadomość z podziękowaniem za udział i 7 kwietnia zamknie się możliwość dalszego korzystania z niej.

Po tej dacie zespół Xbox poprawi zgłoszone błędy i zaktualizuje bazę gier o nowe tytuły. Pełna lista nie została jeszcze ogłoszona. Możliwe, że Xbox przygotowując wydarzenie na zaprezentowanie Scorpio także w tedy przedstawi ciąg dalszy planów XGP.

Microsoft ujawnił również, że to goldowicze jako pierwsi będą mogli skorzystać z nowego abonementu. Pytanie czy w tej cenie warte będą tego wszystkie tytuły? Teraz zostaje tylko niecałe trzy tygodnie do zamknięcia testów.

World of Xbox: Oficjalny sklep strony


Autor wpisu:

Picture of Adrian Dudek

Adrian Dudek

Szanuję każdą platformę do gier. Jestem wielkim fanem festiwalu Horizon, co-opowych platformówek i zręcznościówek. Na co dzień przeciętny gracz, dumny tata, troskliwy mąż.  | Co-Founder WorldofXbox.pl

Promocje Xbox od CDKeys

Najnowsze wpisy, które warto zobaczyć: