Xbox Design Lab powraca!

Podziel się z innymi!

Facebook
Twitter
Email
Reddit
WhatsApp

Wiemy, że część z Was na to czekała. Design Lab wreszcie powrócił w nowej odsłonie!

Design Lab jest usługą, która pozwala graczom skomponować ich własny, wymarzony kontroler. Zaineresowani padem skrojonym pod ich własne wytyczne mogą modyfikować go niemalże element po elemencie.

Oznacza, to, że swobodnie wybierzemy kolor każdego elementu z osobna, tak jak tylko to sobie zażyczymy a do tego wykonać grawer z gamertagiem lub inną, dowolną frazą nie dłuższą niż 16 znaków. Możliwości jest niemało, a z czasem pojawi się ich jeszcze więcej.

Zobacz także: Gry z Xbox Series X|S zagramy na Xbox One

Ze względu na nową generację Design Lab przez kilak miesięcy pozostał zamknięty. Było to spowodowane wprowadzeniem wraz z nowymi konsolami odświeżonych kontrolerów. Dziś już wszystko powraca do funkcjonowania wraz z nowym modelem kontrolera.

Xbox Design Lab

Za taką przyjemność musimy się przygotować na wydatek w wysokości 299 – 344 złote, w zależności czy skorzystamy z wariantu z grawerem. Xbox Design Lab znajdziecie pod tym linkiem.

Autor wpisu:

Picture of Piotr Dudek

Piotr Dudek

Człowiek i gracz. Od wielu lat gram na konsolach Microsoftu. Moją pierwszą był Xbox 360 w zestawie z Forza Motorsport 3. Jestem  fanem 4K na dużym ekranie.  Od 8 lat jestem w programie Xbox Insider, o którym często też tu piszę. GT: Marianek9.

Promocje Xbox od CDKeys

Najnowsze wpisy, które warto zobaczyć: