Promocja na własny kontroler w Xbox Design Lab (Black Friday)

Podziel się z innymi!

Facebook
Twitter
Email
Reddit
WhatsApp

Pomysł na swój wymarzony pad do konsoli Xbox One? Zrealizujecie go taniej w najbliższych dniach.

W sklepie Xbox zostały przecenione setki tytułów, ale to jeszcze nie koniec niespodzianek, ponieważ za dwa dni otrzymamy kolejną porcję gier w niższych cenach. Promocje z okazji Czarnego piątku i Cyber poniedziałku potrwają do 27 listopada, a niebawem ukarzą się nam świąteczne i noworoczne zniżki na produkcje Xbox One oraz Xbox 360. Jak wyglądały sylwestrowe promocje Countdown 2017 w minionym roku? Oprócz wielkiej listy wyprzedaży otrzymaliśmy tzw. Daily Deal ze specjalnymi ofertami dnia. Ceny możecie sprawdzić wygodnie tutaj.

»Zobacz również: Xbox Design Lab już w Polsce. Wszystko co powinieneś wiedzieć o usłudze.

W najbliższych dniach gracze mogą skorzystać ze zniżki na swój autorski projekt kontrolera Xbox One, otrzymując zniżkę 63 złotych. To dość sporo, biorąc pod uwagę, że standardowo taka usługa wyceniona jest na 344,99 złotych. W tej cenie znajduje się podstawowa konfiguracja, czyli bez wygrawerowania podpisu czy metalicznych dodatków. Jak zawsze, przy zamówieniu otrzymamy darmową dostawę, co akurat nie w każdym kraju jest oferowane.

Podsumowując, do 27 listopada własny kontroler Xbox One z laboratorium Xbox Design Lab zakupimy w cenie 344,99 zł 281,99 zł z bezpłatną wysyłką.

Autor wpisu:

Picture of Adrian Dudek

Adrian Dudek

Szanuję każdą platformę do gier. Jestem wielkim fanem festiwalu Horizon, co-opowych platformówek i zręcznościówek. Na co dzień przeciętny gracz, dumny tata, troskliwy mąż.  | Co-Founder WorldofXbox.pl

Promocje Xbox od CDKeys

Najnowsze wpisy, które warto zobaczyć: