Xbox & Bethesda Games Showcase – dołącz do wydarzenia w niedzielę, 13 czerwca

Podziel się z innymi!

Facebook
Twitter
Email
Reddit
WhatsApp

Microsoft zapowiedział właśnie Xbox & Bethesda Games Showcase, czyli wydarzenie na żywo, które odbędzie się już w czerwcu. Czego mogą spodziewać się gracze?

Już za dwa i pół tygodnia, bo 13 czerwca o godzinie 19:00 czasu polskiego odbędzie się specjalne wydarzenie, którego będziemy mogli być świadkami.

Wydarzenie potrwa 90 minut, a w trakcie jego trwania skupi się ono na grach od Xbox Game Studios, Bethesdy, oraz innych partnerów z całego świata. W tym zobaczymy zapowiedzi zupełnie nowych gier, rozszerzenia katalogu Xbox Game Pass w lato o nowe tytuły ale i nie tylko.

Szykuje się więc naprawdę ciekawe show no i gry, gry gry i jeszcze raz gry. Trzymamy więc kciuki, aby faktycznie było tak grubo, jak się zapowiada. Kto wie, może ujrzymy więcej nowej Forzy Motorsport, czy też Forzy Horizon 5, o której coraz więcej w ostatnim czasie się mówi? A może wyczekujecie czegoś zupełnie innego?

Zobacz także: Super Saver Sale ruszyło! 235 pozycji na dużych przecenach.

Tego wszystkiego dowiemy się już w niedzielę, 13 czerwca o godzinie 19:00. Transmisje obejrzycie na:


PS: Jak donosi Xbox Polska na swoim Twitterze, transmisja będzie dostępna z polskimi napisami.

Źródło: Informacja prasowa

Autor wpisu:

Piotr Dudek

Piotr Dudek

Człowiek i gracz. Od wielu lat gram na konsolach Microsoftu. Moją pierwszą był Xbox 360 w zestawie z Forza Motorsport 3. Jestem  fanem 4K na dużym ekranie.  Od 7 lat jestem w programie Xbox Insider, o którym często też tu piszę. GT: Marianek9.

Promocje Xbox od CDKeys

Najnowsze wpisy, które warto zobaczyć: