Super Saver Sale ruszyło! 235 pozycji na dużych przecenach.

Podziel się z innymi!

Facebook
Twitter
Email
Reddit
WhatsApp

W tym tygodniu oprócz klasycznego Deals with Gold dostaliśmy także okazję na złapanie dodatkowych tytułów w bardzo okazyjnych cenach w ramach „Super promocje – Mega oszczędności”.

Tym razem dla graczy przygotowano naprawdę dobrą ofertę. Przeceniono dodatkowych 235 pozycji, a rabaty osiągają od 50 do 85%, przy czym większość jest bliżej tej górnej granicy. Na wyprzedaży nie brakuje też tych całkiem świeżych tytułów, nie tylko starszych.

Dla przykładu znajdziemy Pakiet „Far Cry® 5” + „Far Cry® New Dawn Deluxe Edition”, który z 414,99 złotych, został przeceniony na 82,99. To dobra okazja by nadrobić te tytuły przed zbliżająca się szóstą odsłoną serii. Idąc dalej mamy jeszcze Watch Dogs: Legion przeceniony o połowę, Wiedźmina 3 o 80% czy też Darksiders III o 70%. Podobne zniżki przygotowano dla serii DIRT oraz F1.

Wielbiciele retro gier także znajdą coś dla siebie – za grosze powrócicie do Pac-Mana. To jednak tylko garść przykładów, warto więc się rozejrzeć po pełnej ofercie. Być może znajdziecie tam coś dla siebie.

> ZOBACZ PEŁNĄ LISTĘ GIER <

Super Saver Sale

Promocje Super Saver Sale obowiązują do końca maja.

Autor wpisu:

Picture of Piotr Dudek

Piotr Dudek

Człowiek i gracz. Od wielu lat gram na konsolach Microsoftu. Moją pierwszą był Xbox 360 w zestawie z Forza Motorsport 3. Jestem  fanem 4K na dużym ekranie.  Od 8 lat jestem w programie Xbox Insider, o którym często też tu piszę. GT: Marianek9.

Promocje Xbox od CDKeys

Najnowsze wpisy, które warto zobaczyć: