World of Tanks. Majowe rocznice

Podziel się z innymi!

Facebook
Twitter
Email
Reddit
WhatsApp

Cinco de Mayo i VE Day.

Rocznica VE-Day

W sobotę 8 maja obchodzimy zakończenie II wojny światowej. 8 maja 1945 roku o godz. 23:01 wszystkie niemieckie siły walczące na frontach II wojny światowej zaprzestały działań zbrojnych.

Aby upamiętnić to wydarzenie, od wczoraj – 04.05 – do 11.05 możemy wziąć udział w wyzwaniach aby zdobyć srebro, materiały eksploatacyjne a nagrodą główną jest brytyjski czołg ciężki VI poziomu, czyli British Bulldog Churchill VII. W zależności jak nam pójdzie na polu bitwy otrzymamy punkty. Za 1 miejsce, czyli jako najlepszy gracz otrzymamy 3pkt. Za drugie, trzecie i czwarte miejsce otrzymamy 2pkt a za piąte, szóste i siódme – 1pkt. Im więcej punktów zdobędziemy, tym otrzymamy większe zniżki na British Bulldog Churchill VII. Po zdobyciu 85pkt w dowolnej liczbie bitew brytyjski czołg ciężki będzie nasz, zupełnie za darmo.

World of tanks

Świętuj zwycięstwo meksykańskiej armii w bitwie pod Pueblą

5 maja 1862 roku Meksykanie pokonali wojska francuskie a dzień „Cinco de Mayo” (z hiszpańskiego – piąty maja) obchodzony jest po dziś dzień. W rocznicę zwycięstwa możemy wziąć udział w jednodniowym wyzwaniu dzięki którym otrzymamy losowy emblemat, którego użyjemy zarówno w trybie zimnej wojny jak i II wojny światowej. Wystarczy znaleźć się wśród pięciu najlepszych graczy z zwycięskiej bitwie.

Ponadto w sklepie znajdują się nowe oferty i zniżki na czołgi premium. Więcej szczegółów odnośnie bieżącego tygodnia znajdziecie na stronie World of Tanks dla konsol.

Autor wpisu:

Katarzyna Pruska

Katarzyna Pruska

Przygodę z grami zaczęłam od Commodore 64 – dzięki starszemu rodzeństwu. Fanka dużych produkcji w 4K ale także indyków. Z „Zielonymi” od 2013r. GT: John McC1ain007

Promocje Xbox od CDKeys

Najnowsze wpisy, które warto zobaczyć: