World of Tanks w 4K na Project Scorpio

Podziel się z innymi!

Facebook
Twitter
Email
Reddit
WhatsApp

Bitwy czołgów w jeszcze większej rozdzielczości dzięki mocy Projectu Scorpio.

To, że tegoroczna konsola dysponuje ogromną mocą, aby dostarczyć rozrywkę w Ultra HD wiemy nie od dziś. Jakiś czas temu dowiedzieliśmy się, że twórcy Forzy Motorsport również wyciskają z maszyny jak najwięcej i potwierdzają rozgrywkę w rozdzielczości 4K. Devkity są już u wielu deweloperów gier i przygotowują swoje produkcje pod moc konsoli Scorpio.

»Zobacz również: Jak wygląda devkit Projectu Scorpio?

Jednym z nich jest Wargaming odpowiadający za popularny tytuł free-to-play: World of Tanks. TJ Wagner jest głównym producentem gry i potwierdza, że WoT będzie w pełni wspierał nowego Xboxa. Wspomniał również, że gra została już przygotowana pod Scorpio i wygląda wspaniale.

Możemy cieszyć się, że wielu deweloperów chce wspierać swoje tytuły i dostosowywać je do możliwości Projectu. Mamy nadzieję, że będzie to normą i wiele gier zostanie podkręconych, aby dać większość radość z gry.

Również jest to dobra wiadomość dla streamerów tej masowej gry sieciowej. Wiemy, że Scorpio może transmitować rozgrywkę w 4K i w 60 klatach na sekundę, więc oglądający otrzymają materiały wysokiej jakości.

Jakie tytuły chcielibyście podkręcić do rozdzielczości 4K i 60 fps?

 

facebookCodziennie piszemy o konsoli Xbox.
Polub nas na facebooku!

 Autor wpisu:

Adrian Dudek

Adrian Dudek

Szanuję każdą platformę do gier. Jestem wielkim fanem festiwalu Horizon, co-opowych platformówek i zręcznościówek. Na co dzień przeciętny gracz, dumny tata, troskliwy mąż.  | Co-Founder WorldofXbox.pl

Promocje Xbox od CDKeys

Najnowsze wpisy, które warto zobaczyć: