Patch do W_D2 zdradza miejsce 3 części?

Podziel się z innymi!

Facebook
Twitter
Email
Reddit
WhatsApp

Nowa historia ma przenieść nas do Europy.

Tak jak wczoraj już napisaliśmy, duża aktualizacja Watch_Dogs 2 przynosi wiele nowości jak nowe lokacje, ubrania oraz niespodziankę w zakończeniu wątku fabularnego. Wielu z Was widząc po komentarzach, odłożyło już WD2 i nie zamierza wracać ponownie do gry, ale możemy zdradzić co ciekawego Ubisoft przygotował w ostatniej misji.

 

facebookCodziennie piszemy o konsoli Xbox.
Polub nas na facebooku!

 

 
Zakończenie wygląda tak samo jak przed updatem, czyli grupa Dedsec wciąż bije rekordy popularności i przekazuje informacje o tym co naprawdę dzieje się na świecie, gdzie podstawą szczęścia jest wolność. Zanim jednak wrócimy do otwartego świata aby dokończyć pozostałe misje poboczne, oczom ukazuje się pewna konwersacja dwóch nieznanych osób. Informują oni o pojawieniu się wielu nowym komórek Dedsec na całym świecie: na Bliskim Wschodzie, w Ameryce Południowej czy Europie. Dalej już tylko upewniają się o nawiązaniu połączenia i na tym kończy się cały dialog.

Co prowadzi do informacji o domniemanym sequelu? Otóż nazwa pojawiającego się pliku wiadomości głosowej składa się z cyfr, które po wpisaniu w Google Maps okazują się współrzędnymi, prowadzącym do dzielnicy Brixton w Londynie – stolicy Wielkiej Brytanii. Jest to dość interesujące miejsce na trzecią część. Londyn posiada notoryczny system nadzoru, który pasuje do fabuły Watch_Dogs. Również i w pierwszej części produkcji Ubisoftu pojawił się wątek UK.
Pomimo licznej krytyki i nie tak dobrej sprzedaży jak planowano, to naszym zdaniem Watch_Dogs jest bardzo dobrym tytułem i warto się nim zainteresować. Oczywiście jeśli lubicie ten segment gier możecie sprawdzić liczne materiały w sieci lub skorzystać z darmowej 3 godzinnej wersji trial.
Autor wpisu:

Picture of Adrian Dudek

Adrian Dudek

Szanuję każdą platformę do gier. Jestem wielkim fanem festiwalu Horizon, co-opowych platformówek i zręcznościówek. Na co dzień przeciętny gracz, dumny tata, troskliwy mąż.  | Co-Founder WorldofXbox.pl

Promocje Xbox od CDKeys

Najnowsze wpisy, które warto zobaczyć: