Watch_Dogs 2 z ponad 10GB aktualizacją. Co nowego?

Podziel się z innymi!

Facebook
Twitter
Email
Reddit
WhatsApp
Sprawdź jakie nowości przynosi obszerny update.
Wszystko głównie pod nadchodzące nowe DLC Human Conditions (W ludzkich warunkach), które dodaje nowe lokacje, poprawia wydajność i balansuje grę w trybie multiplayer. Dla konsol potrzebne będzie pobranie aż 10.67GB nowych plików, a dla PC blisko 14GB. Nawet jeśli nie zechcemy zakupić dodatku, to również jesteśmy zmuszeni pobrać jego zawartość. Dlaczego? O tym poniżej.

Ubisoft tłumaczy, że rejon zatoki jest ogromny – stąd tak wielka waga aktualizacji. Co ciekawe, jeśli nie będziemy posiadać wykupionego DLC, a zaprosi nas do gry znajomy posiadający rozszerzenie, to również możemy korzystać z dobrodziejstwa dodatku. Tyczy się to także innych nadchodzących płatnych nowości. Wszystko po to, aby nie dzielić społeczności graczy.

Co nowego w Watch_Dogs 2 po aktualizacji?

 • Nowe kroki taneczne
  CarltonGIF


 • Nowe emotki
  MockGIF


 • Nowe stroje
  CatStand


 • Nowe lokacje na mapie San Francisco – producent nie podaje ich dokładnie. Ma być pewną niespodzianką dla graczy, a znalezione nowości możecie udostępnić na Twitterze Watch_Dogs.

[ad type=”300×250″ align=”aligncenter” src=”” link=””][/ad]


 

 • Nowe nagrody Ubisoft Club (For Honor i Ghost Recon: Wildlands)
  wd2_forhonor


 • Zmiany w fabule gry – jeżeli ponownie przejdziecie ostatnią misję, czekać ma na Was miła niespodzianka.

Oprócz tego w grze naprawiono wiele innych usterek lub poprawiono niektóre działania. Np. jeżeli zatrąbimy na pojazd jadący przed nami, to usunie nam się na pas obok ustępując przejazd. Również system strzelecki ma poprawić się na bardziej realistyczny. Wszystko dokładnie znajdziecie opisane na blogu Watch_Dogs.

Podobają Wam się zmiany w grze? Czy już zapomnieliście o Watch_Dogs 2?


Autor wpisu:

Adrian Dudek

Adrian Dudek

Szanuję każdą platformę do gier. Jestem wielkim fanem festiwalu Horizon, co-opowych platformówek i zręcznościówek. Na co dzień przeciętny gracz, dumny tata, troskliwy mąż.  | Co-Founder WorldofXbox.pl

Promocje Xbox od CDKeys

Najnowsze wpisy, które warto zobaczyć: