Ubisoft+ darmowa 7-dniowa wersja próbna

Podziel się z innymi!

Facebook
Twitter
Email
Reddit
WhatsApp

Macie ochotę wypróbować wybrane tytułu Ubisoftu? Jest ku temu świetna okazja, by zrobić to nawet za darmo!

Od kilku tygodni na konsolach Xbox dostępny jest abonament z grami od Ubisoftu. Dla niewtajemniczonych, jest to swego rodzaju odpowednik EA Play czy Game Passa, z tym, że w katalogu znajdują się wyłącznie wybrane pozycje od Ubisoftu. To, jak dokładnie on działa i na jakie gry możemy liczyć pisaliśmy już w oddzielnym wpisie do którego odsyłamy po więcej.

Teraz pojawiła się świetna okazja, by wypruwać abonament przez siedem dni zupełnie za darmo. Zrobicie to z poziomu konsoli, postępując zgodnie z instrukcjami na ekranie. Pamiętajcie tylko, by wyłączyć automatyczne odnawianie usługi przed upływem tygodnia, by uniknąć opłaty za następny pełny miesiąc w przypadku, gdybyście nie chcieli kontynuować. Promocja jest ważna tylko do 21 czerwca

Zobacz także: Xbox Deals Unlocked -Blisko 750 pozycji na wyprzedaży

Ubisoft+

W katalogu znajdziecie między innymi gry z serii Far Cry, Watch Dogs, The Division czy też Assassin’s, a w Assassin’s Creed Mirage zagracie już w dniu premiery 12 października. Pełną listę gier sprawdzicie klikając tutaj.

Autor wpisu:

Piotr Dudek

Piotr Dudek

Człowiek i gracz. Od wielu lat gram na konsolach Microsoftu. Moją pierwszą był Xbox 360 w zestawie z Forza Motorsport 3. Jestem  fanem 4K na dużym ekranie.  Od 7 lat jestem w programie Xbox Insider, o którym często też tu piszę. GT: Marianek9.

Promocje Xbox od CDKeys

Najnowsze wpisy, które warto zobaczyć: