Turbo Golf Racing w dniu premiery trafi do Xbox Game Pass

Podziel się z innymi!

Facebook
Twitter
Email
Reddit
WhatsApp

Czy są z nami fani Rocket League? To dobrze się składa, ponieważ ogłoszona gra, Turbo Golf Racing, wygląda również zabawnie!

Turbo Golf Racing, jak już sama nazwa wskazuje, kładzie nacisk na wyścigi w oparciu o grę w golfa. Tutaj, niczym we wspomnianym już Rocket League jeździmy przeróżnymi samochodami z tym, że nie po boisku piłkarskim, a po polu golfowym.

W grze dostępny będzie ośmioosobowy tryb online dla wielu graczy z rozgrywką międzyplatformową między konsolami Xbox jak i graczami na PC. Turbo Golf Racing zaoferuje wszelkie ulepszanie swoich samochodów za pomocą zmiany lakieru, kół, spojlerów, dopalaczy i kilku innych elementów. Deweloper ogłosił również, że gra będzie otrzymywać bezpłatne aktualizacje.

Gracze mogą zapisać się do bety, na oficjalnej stronie gry, która odbędzie się już niedługo. Użytkownicy, którzy należą do programu Xbox Insider, również niebawem powinni otrzymać możliwość dołączenia do bety.

Zobacz także: Free Play Days na ten weekend!

Dokładna data premiery nie jest jeszcze znana, jednak wiemy, że nastąpi to w tym roku. Gra zadebiutuje na konsolach Xbox One, Xbox Series X|S a także na PC. W dniu swojej premiery dostępny będzie w Game Pass.

 

Źródło: videogameschronicle.com / youtube.com

 

Autor wpisu:

Katarzyna Pruska

Katarzyna Pruska

Przygodę z grami zaczęłam od Commodore 64 – dzięki starszemu rodzeństwu. Fanka dużych produkcji w 4K ale także indyków. Z „Zielonymi” od 2013r. GT: John McC1ain007

Promocje Xbox od CDKeys

Najnowsze wpisy, które warto zobaczyć: