Free Play Days na ten weekend

Podziel się z innymi!

Facebook
Twitter
Email
Reddit
WhatsApp

W ten ostatni marcowy weekend będziemy mogli sprawdzić trzy gry w ramach Free Play Days. Sprawdźmy więc jakie!

Free Play Days to dobry sposób na sprawdzenie gier i zdecydowanie, czy nas do siebie przekonały. Posiadacze aktywnych abonamentów Xbox Live Gold oraz Game Pass Ultimate mogą standardowo przez cały weekend sprawdzić wybrane trzy tytuły. Oto one:

Lost Judgment, czyli produkcja od twórców Yakuzy, łączy elementy detektywistyczne, klimatu noir i pełnej akcji walki w wypełniony tajemnicami thriller. Zbieramy wskazówki korzystając z różnych detektywistycznych sztuczek, używamy najnowocześniejszych gadżetów i bronimy tych, o których zapomniano.


Far Cry 6 zabiera nas na wyspę Yara, gdzie rządy dyktatora Antóna Castillo doprowadziły do wybuchu rewolucji. Grając jako Dani Rojas walczymy u boku współczesnych partyzantów, by wyzwolić wyspę. Naszą recenzję gry możecie przeczytać tutaj.

Far Cry 6


Before We Leave jest grą strategiczną, która polega na budowaniu miast w przytulnym zakątku wszechświata. Zbieramy plony i zasoby oraz zarządzamy nimi, aby nasze osady mogły się rozwijać.


Na jakie promocje możemy liczyć?

 

Źródło: microsoft.com

Autor wpisu:

Katarzyna Pruska

Katarzyna Pruska

Przygodę z grami zaczęłam od Commodore 64 – dzięki starszemu rodzeństwu. Fanka dużych produkcji w 4K ale także indyków. Z „Zielonymi” od 2013r. GT: John McC1ain007

Promocje Xbox od CDKeys

Najnowsze wpisy, które warto zobaczyć: