Trailery Xbox przed E3 zdradzają datę premiery i cenę?

Podziel się z innymi!

Facebook
Twitter
Email
Reddit
WhatsApp

Ukryte wiadomości na filmikach zapowiadającymi konferencję Microsoftu.

Od kiedy jeden z użytkowników Twittera przedstawił pewne symbole na filmach przygotowującymi nas przed występem Xboxa na E3, momentalnie zadrżało w całym internecie i na każdym serwisie gamingowym. Oczywiście póki co przyjmujemy te informacje jako plotki, ale zobaczcie o co tyle hałasu i oceńcie sami.

Od kilku dni Microsoft zaprezentował nam pewne małe zwiastuny, które skupiają się na mocy nowej konsoli, którą jest Project Scorpio. Wszystkie znajdziecie w tym jednym klipie:

 

Na pierwszy rzut oka nic szczególnego nie zauważymy, ale jeśli zatrzymamy pewne klatki, to dostrzec można kilka cyfr, które mają prawdopodobnie coś do przekazania. Na jednym z namiotów widać symbol 6>2. Jak łatwo się domyśleć, chodzi tu o wyższość sześciu TFS nad czterema, które oferuje konsola konkurencji w modelu Pro.

Zastanawiacie się gdzie jest wspomniana data premiery, więc już wyjaśniamy. W ten sam sposób został ukryty ciąg liczb i może być on datą oddania w Nasze ręce najnowszej konsoli Xbox.
Ciężko jest odszyfrować ten skrawek napisu na scenie, ale jest to „X10S101-317”. X10S nawiązywałoby do samego Scorpio, a kolejny ciąg to data 13 październik 2017. Jest to piątek, ten sam dzień kiedy premierę miał Xbox One. Oczywiście są to tylko sugestie, ponieważ Scorpio zapowiadany był na koniec roku w okresie świątecznym.

Jeśli chodzi o cenę, to wspomniany użytkownik powiadomił, że po wpisaniu tej frazy w Google Images znajdziemy zdjęcie sugerujące cenę 399$. Może to zbieg okoliczności, ale od dłuższego czasu mogliście słyszeć o tej wersji cenowej.

To wciąż plotki, ale na szczęście E3 tuż za rogiem. Cały harmonogram E3 znajdziecie tutaj.


Autor wpisu:

Adrian Dudek

Adrian Dudek

Szanuję każdą platformę do gier. Jestem wielkim fanem festiwalu Horizon, co-opowych platformówek i zręcznościówek. Na co dzień przeciętny gracz, dumny tata, troskliwy mąż.  | Co-Founder WorldofXbox.pl

Promocje Xbox od CDKeys

Najnowsze wpisy, które warto zobaczyć: