Harmonogram konferencji Electronic Entertainment Expo

Podziel się z innymi!

Facebook
Twitter
Email
Reddit
WhatsApp

E3 już bardzo blisko, więc warto sprawdzić rozpiskę wszystkich konferencji.

Wszyscy z niecierpliwością czekamy na tegoroczne E3, na ujawnienie tajemniczego Projectu Scorpio, jego cenę i datę premiery. Dowiemy się jakie niespodzianki skrywa Phil Spencer, co zaoferuje graczom, aby nie być gorszym od konkurencji. Pomimo, że Scorpio jest asem tego wydarzenia, to bardziej znaczące będą zapowiedzi gier oraz ekskluzywne tytuły. Microsoft zaczyna pomału nakręcać graczy nowym zwiastunem, który zaprasza wszystkich na transmisję na żywo.
 

Wcześniej jednak będziemy mogli obejrzeć imprezę EA Play, która zastępuje już kolejny rok konferencję Electronic Arts na E3. Rozpocznie się w najbliższą sobotę o godzinie 21:00 i zaprezentuje nadchodzące hity jak Battlefront II, Fifę 18 czy kolejną część Need For Speed: Payback.

Niedziela 11 czerwca to najważniejsza dla nas data, bo w ten dzień o godzinie 23:00 rozpoczyna się konferencja Microsoftu. Czego możemy się spodziewać? Oczywiście nowej konsoli Scorpio (tymczasowa nazwa), zapowiedzi i daty premier ekskluzywnych tytułów jak: State of Decay 2, Ckrackdown 3, Cuphead, Sea of Thieves czy Forza Motorsport 7. Czekamy również na jeszcze więcej IP, o których usłyszymy po raz pierwszy.

12 czerwca zobaczymy najwięcej pokazów. O 4:00 ma miejsce konferencja Bethesdy, która mało zdradziła o swoim pokazie. Zapewne zobaczymy zapowiedziany wcześniej Quake Champions oraz nowego Wolfenstaina.

Tego samego dnia o 19:00 odbędzie się PC Gaming Show, które zapewne większość konsolowców najmniej będzie interesować.

Przejdźmy zatem do kolejnej konferencji – Ubisoftu. Zacznie się także 12 czerwca o godzinie 22:00 i jak wiemy, jest ona przez wielu wyczekiwana. Ubi dało nam przedsmak tego co możemy zobaczyć na E3, a są to tytuły jak Far Cry 5, Assassin’s Creed’s Origins oraz The Crew 2. Spodziewać się możemy także kolejnej edycji Just Dance, South Parku i innych niespodzianek.

W nocy z niedzieli na podziałek o 02:00 odbędzie się prezentacja firmy Sony, które w tym roku przejęło większość umów marketingowych, m.in na Star Wars: Battlefront II, Red Dead Redemption 2, Destiny 2, Far Cry 5, Call of Duty WWII, a od wczoraj wiemy o umowie z EA na Fifę 18. Nie mniej będzie to równie ciekawe wydarzenie.

We wtorek 13 czerwca odbędzie się ostatnia konferencja, która należący do Nintendo. Zaplanowano ją na godzinę 18:00 i skupi się przede wszystkim na najmłodszej konsoli Switch.Autor wpisu:

Picture of Adrian Dudek

Adrian Dudek

Szanuję każdą platformę do gier. Jestem wielkim fanem festiwalu Horizon, co-opowych platformówek i zręcznościówek. Na co dzień przeciętny gracz, dumny tata, troskliwy mąż.  | Co-Founder WorldofXbox.pl

Promocje Xbox od CDKeys

Najnowsze wpisy, które warto zobaczyć: