Pobierz Tomb Raider i Van Helsing III w ramach Games with Gold już teraz!

Podziel się z innymi!

Facebook
Twitter
Email
Reddit
WhatsApp

Goldowicze już teraz mogą zacząć ogrywać Tomb Raider Underworld oraz The Incredible Adventures of Van Helsing III z oferty Games with Gold.

Podobnie jak w poprzednich miesiącach, gry oferowane subskrybentom złotego abonamentu pojawiają się za darmo do pobrania parę dni wcześniej. W styczniowej ofercie wcielimy się w słynną archeolog, znaną jako Lara Croft. Tytuł oferowany dla posiadaczy Xboxów 360 bez problemu uruchomicie również na swoich konsolach Xbox One.


Drugim tytułem w Games with Gold jest The Incredible Adventures of Van Helsing III mający swoją premierę na Xbox One. Van Helsing niepierwszy raz pojawia się w złotej ofercie i ponownie dostarcza wysoką jakość rozgrywki Ultra HD na Xbox One X. Jeśli lubicie mroczne klimaty, gdzie do zabicia czekają setki mutantów, to już teraz pobierzcie bezpłatnie przygody nieustraszonego łowcy potworów. Gra posiada też kooperacyjny tryb dla czterech graczy.

Jeżeli nie posiadacie aktywnej subskrypcji Xbox Live Gold, tą wciąż możecie kupić za symboliczną złotówkę, tak samo jak w przypadku abonamentu Xbox Game Pass. Więcej w tym temacie dowiecie się w tym miejscu.

Co jeszcze czeka nas w noworocznej ofercie Games with Gold?

Autor wpisu:

Picture of Piotr Dudek

Piotr Dudek

Człowiek i gracz. Od wielu lat gram na konsolach Microsoftu. Moją pierwszą był Xbox 360 w zestawie z Forza Motorsport 3. Jestem  fanem 4K na dużym ekranie.  Od 8 lat jestem w programie Xbox Insider, o którym często też tu piszę. GT: Marianek9.

Promocje Xbox od CDKeys

Najnowsze wpisy, które warto zobaczyć: