Tom Clancy’s Splinter Cell Conviction wkracza do BC

Podziel się z innymi!

Facebook
Twitter
Email
Reddit
WhatsApp

Biblioteka wstecznej kompatybilności została poszerzona o popularny tytuł Ubisoftu. Kolejny Tom Clancy’s w skarbcu backward compatibility.

O ten tytuł nieraz prosili gracze Xbox One, aby został dołączony do programu wstecznej kompatybilności. Tom Clancy’s: Splinter Cell Conviction to piąta część serii, której bohaterem jest Sam Fisher, a w tej części staniemy przed zadaniem odnalezienia swojej porwanej córki. Społeczność uznała tą produkcję za najlepszą w całej historii Splinter Cella, gdyż odbiega od poprzedników i wyróżnia się mocno dynamiką jak i naciskiem na linię fabularną.

Zobacz również: Ubisoft nie zapomina o Splinter Cell, ale jest za wcześnie na konkrety

Microsoft oficjalnie ogłosił dziś, że tytuł Tom Clancy’s: Splinter Cell Conviction jest grywalny na Xbox One za sprawą wstecznej kompatybilności, znajdując swoje miejsce obok Tom Clancy’s Rainbow Six Vegas i Tom Clancy’s Rainbow Six Vegas 2. Dodatkowo, w ofercie Deals with Gold tytuł został przeceniony o 50% w ramach Ubisoft Publisher Sale (49,99zł 24,99 złotych).

Autor wpisu:

Picture of Adrian Dudek

Adrian Dudek

Szanuję każdą platformę do gier. Jestem wielkim fanem festiwalu Horizon, co-opowych platformówek i zręcznościówek. Na co dzień przeciętny gracz, dumny tata, troskliwy mąż.  | Co-Founder WorldofXbox.pl

Promocje Xbox od CDKeys

Najnowsze wpisy, które warto zobaczyć: