Ubisoft nie zapomina o Splinter Cell, ale jest za wcześnie na konkrety

Podziel się z innymi!

Facebook
Twitter
Email
Reddit
WhatsApp

Jedna z najpopularniejszych produkcji firmy doczeka się swojej kontynuacji.

Niestety podczas ostatnich targów E3 w Los Angeles zabrakło wyczekiwanej przez wielu kolejnej części przygód agenta Sama Fishera. Pomimo, że zauważono rejestrację nowej marki, to jest za wcześnie, aby mówić o szczegółach. Yves Guillemot, który jest prezesem francuskiej firmy wspomniał o marce Splinter Cell odpowiadając na pytania fanów w serwisie reddit.

Prezes Ubisoftu potwierdził, że marka Splinter Cell jest poruszanym tematem, tym bardziej, że jest to jedna z jego ulubionych serii. Niestety jest za wcześnie aby podzielić się szczegółami tych rozmów, a zespół aktualnie pracuje nad wieloma rzeczami. Yves Guillemot wspomniał także na blogu Ubisoftu, że gotowych jest kilka szkiców i pomysłów związanych z Splinter Cellem, jednak na udostępnienie i poznanie ich, będziemy musieli uzbroić się w cierpliwość.

Zostaje nam czekać i mieć nadzieję, że otrzymamy porządną produkcję, która dorówna poprzednim odsłonom lub nawet będzie jeszcze lepsza. Niecierpliwie oczekujemy też, że do biblioteki gier wstecznie kompatybilnych dołączone zostaną wcześniejsze części Splinter Calla.

 

Autor wpisu:

Adrian Dudek

Adrian Dudek

Szanuję każdą platformę do gier. Jestem wielkim fanem festiwalu Horizon, co-opowych platformówek i zręcznościówek. Na co dzień przeciętny gracz, dumny tata, troskliwy mąż.  | Co-Founder WorldofXbox.pl

Promocje Xbox od CDKeys

Najnowsze wpisy, które warto zobaczyć: