Microsoft przedstawia: Tłuszczoodporny kontroler!

Podziel się z innymi!

Share on facebook
Facebook
Share on twitter
Twitter
Share on email
Email
Share on reddit
Reddit
Share on whatsapp
WhatsApp

Brzmi jak dobry żart? Nic bardziej mylnego, to sama prawda!

Z szalonym pomysłem na przeciwko zapotrzebowaniom graczy wyszedł Microsoft. Kto chociaż raz nie miał ochoty zagrać w ulubiony tytuł i coś przy tym przekąsić? No wiecie, jakieś czipsy, popcorn, ciasteczka, żelki jaką kolwiek inną tłustą potrawę? Chyba każdy! I nie raz na pewno zdarzyło się nie wytrzymać i utłuścić nieco swojego ukochanego pada, który na tym cierpiał.

Zdaje się, że Microsoft ma na to rozwiązanie. Stworzony został bowiem Xbox PUBG Greaseproof Controller czyli tłuszczoodporny kontroler w motywach PUBG, gdzie jak wiadomo walczymy o danie z kurczaka. Jest jednak pewne „ale”. Nakład jest bardzo niewielki, gdyż wyprodukowanych zostało jedynie 200 sztuk na cały świat. Nie wiadomo też, w jaki sposób będą dystrybuowane i jaką cenę przyjdzie nam za nie zapłacić i czy w ogóle będą dostępne w sprzedaży. Domyślić się tylko można, że przy tak ograniczonej ilości, cena mogłaby robić nie małe wrażenie, a urządzenie wpadnie w ręce tych największych kolekcjonerów.

Zobacz również: Adaptacyjny kontroler Xbox już w sprzedaży. Dostępny także w Polsce.

Na ten moment tego nietypowego pada może zdobyć jedynie piątka szczęśliwców, biorąca udział w konkursie organizowanym przez zagraniczne Xbox Australia. Czy również w Polsce pojawi się okazja? Czas pokaże! Teraz jednak zobaczcie pokaz jego możliwości, gdyż same tłuste ręce to nic, w porównaniu z tym, co prezentuje poniższy zwiastun:

Autor wpisu:

Piotr Dudek

Piotr Dudek

Człowiek i gracz. Od wielu lat gram na konsolach Microsoftu. Moją pierwszą był Xbox 360 w zestawie z Forza Motorsport 3. Jestem  fanem 4K na dużym ekranie.  Od 4 lat jestem w programie Xbox Insider, o którym często też tu piszę. GT: Marianek9.

Promocje Xbox od CDKeys

Najnowsze wpisy, które warto zobaczyć: