Adaptacyjny kontroler Xbox już w sprzedaży. Dostępny także w Polsce.

Podziel się z innymi!

Share on facebook
Facebook
Share on twitter
Twitter
Share on email
Email
Share on reddit
Reddit
Share on whatsapp
WhatsApp

Xbox Adaptive Controller trafił do sklepów, również do polskiej sprzedaży. Poznaj cenę kontrolera dla graczy o ograniczonej sprawności ruchowej. 

W maju Microsoft zaprezentował innowacyjne rozwiązanie dla niepełnosprawnych graczy, którym korzystanie z podstawowego kontrolera przynosi jedynie problemy. Dziś Xbox Adaptive Controller dostępny jest w sprzedaży, również w polskiej dystrybucji. Jak dowiadujemy się ze sklepu Xbox, cena urządzenia wynosi 359,00 złotych, zaś dostawa jest darmowa.

Xbox Adaptive Controller to innowacyjne rozwiązanie dla niepełnosprawnych, uwielbiających gry wideo. Daje większą swobodę w dostosowaniu przycisków, a nawet pozwala podpiąć zewnętrzne akcesoria jak joysticki, większe przyciski czy pedały. Inżynierowie Microsoftu współpracowali przy tym projekcie z wieloma ośrodkami, szpitalami i fundacjami dla niepełnosprawnych, także z ich pacjentami – graczami. Xbox Adaptive Controller zastępuje wiele kosztownych rozwiązań i pozwala na dużo większą konfigurację.

»Zobacz również: Zestaw Xbox One S z dwoma kontrolerami w sklepach już za dwa tygodnie

Xbox Adaptive Controller 235.png

Do urządzenia podłączymy licencjonowane gadżety firm trzecich, np. QuadStick od PDP czy Extreme 3D Pro Joystick Logitecha. Całość pozwala na indywidualne mapowanie przycisków lub połączyć się z kontrolerem i grać z funkcją Co-Pilot. Jeszcze raz wielkie brawa dla Microsoftu!

Promocje Xbox od CDKeys

Najnowsze wpisy, które warto zobaczyć:

Autor wpisu:

Adrian Dudek

Adrian Dudek

Szanuję każdą platformę do gier. Jestem wielkim fanem festiwalu Horizon, co-opowych platformówek i zręcznościówek. Na co dzień przeciętny gracz, dumny tata, troskliwy mąż.  | Co-Founder WorldofXbox.pl