Fantastyczny i darmowy tryb zmierza do Titanfall2!

Podziel się z innymi!

Facebook
Twitter
Email
Reddit
WhatsApp

Jestem fanem serii Titanfall, a nadchodzące DLC zapowiada się naprawdę wyśmienicie!

Dopiero co przywróciłem do porządku swojego starego Xboxa 360, by móc powrócić do mojego ulubionego Call of Duty Modern Warfare 3 i cieszyć kapitalnym moim zdaniem trybem przetrwania i pokonywać coraz to większe fale przeciwników, aż tu nagle analogiczny rodzaj rozgrywki ma zawitać w Titanfall 2. Przejdźmy jednak do sedna sprawy.

Respawn Entertainment zapowiedziało dodanie podobnego trybu do najnowszej części Titanfall. Co ważne, nowe DLC z owym trybem o nazwie Tarcza Kresów (Operation Frontier Shield) będzie zupełnie darmowe i ogramy je na chwile obecną pięciu mapach, a w tym jednej nowej. Ale o co dokładnie będzie chodzić?

Zasada działania jest bardzo prosta. Naszymi rywalami będą gracze SI, którym będziemy musieli stawić czoło. Ci będą pojawiać się falami, a każda kolejna będzie dla nas coraz trudniejsza, gdyż wrodzy będą bardziej odporni na nasz atak, będą coraz lepiej uzbrojeni i będą pojawiać się w liczniejszych grupach.

My z kolei za każde zabójstwo będziemy otrzymywać adekwatne wynagrodzenie, za które będziemy mogli w wyznaczonych miejscach nabyć broń oraz ją ulepszać. By rozgrywka nabrała jeszcze większego rozmachu, rozegrać ją będziemy mogli w czteroosobowym co-opie.

Rozgrywka będzie trwała tak długo, dopóki nie zostaniemy pokonani przez nadchodzące hordy wrogów, lub przetrwamy do końca piątej fali. Otrzymamy więc sporo zabawy. Tym bardziej, że do dyspozycji będą cztery poziomy trudności dzięki którym stale będziemy mogli podnosić sobie poprzeczkę.

Data premiery wyznaczona jest na 25 lipca, ja osobiście już czekam z niecierpliwością. Jest to jeden z moich ulubionych trybów w grach. Pamiętajcie też, ze EA zapowiedziało wprowadzenie między innymi Titanfall 2 do skarbca w EA Access. Dodatkowo w dniach 28-30 lipca odbędzie się darmowy weekend ze wspomniana produkcją, co stanowi idealną okazję do wypróbowania dodatku, gdy jeszcze nie posiadacie gry.

Autor wpisu:

Picture of Piotr Dudek

Piotr Dudek

Człowiek i gracz. Od wielu lat gram na konsolach Microsoftu. Moją pierwszą był Xbox 360 w zestawie z Forza Motorsport 3. Jestem  fanem 4K na dużym ekranie.  Od 8 lat jestem w programie Xbox Insider, o którym często też tu piszę. GT: Marianek9.

Promocje Xbox od CDKeys

Najnowsze wpisy, które warto zobaczyć: