Battlefield 1, Titanfall 2 wkrótce w EA Access na Xbox One!

Podziel się z innymi!

Facebook
Twitter
Email
Reddit
WhatsApp

Świetna wiadomość dla graczy, którzy czekają na poszerzenie biblioteki abonamentu od Electronic Arts.

EA Access to jedna z bardziej atrakcyjnych subskrypcji na konsoli Microsoftu. Świetne gry od Electronic Arts są dołączane dość regularnie, więc nie ma jak narzekać na brak tytułów. Tym bardziej, że do wyboru jest już sporo hitów, np. Fifa 17 (od 21 kwietnia), Need for Speed, trzy części Mass Effect, seria Battlefield. Ta ostatnia kolekcja zostanie poszerzona już wkrótce o najnowszą odsłonę Battlefield 1. Oprócz wojennej strzelanki, będziemy mogli wziąć udział w futurystycznych walkach w Titanfall 2. Gry pojawią się w EA Access najpóźniej we wrześniu tego roku.

»Zobacz również: Wszystko o EA Access

To nie koniec dobrych wieści od Electronic Arts. Od teraz każdy aktywny subskrybent może pobrać wszystkie rozszerzenia do Star Wars Battlefront:

  • Outer Rim
  • Bespin
  • Death Star
  • Rogue One: Scarif

Co jeszcze? Oczywiście opłacając abonament EA Access otrzymamy wcześniejszy dostęp do piłkarskiego bestselleru Fifa 18. To samo tyczy się NBA LIVE 18, Madden NFL 18 i NHL 18. Każda sportowa gra będzie posiadać wersję próbną (trial), aby poznać ich nowe możliwości jeszcze przed premierą.

Nie macie jeszcze abonamentu EA Access? Subskrypcję możecie wygodnie pobrać ze sklepu Xbox.Autor wpisu:

Picture of Adrian Dudek

Adrian Dudek

Szanuję każdą platformę do gier. Jestem wielkim fanem festiwalu Horizon, co-opowych platformówek i zręcznościówek. Na co dzień przeciętny gracz, dumny tata, troskliwy mąż.  | Co-Founder WorldofXbox.pl

Promocje Xbox od CDKeys

Najnowsze wpisy, które warto zobaczyć: