Bezpłatne The Sims 4 na Xbox One już teraz w EA Access!

Podziel się z innymi!

Facebook
Twitter
Email
Reddit
WhatsApp

Wypróbuj pełne dziesięć godzin gry w najnowszej odsłonie gry The Sims od Electronic Arts.

The Sims to bestsellerowa gra symulacyjna, gdzie gracze mogą zawładnąć życiem wirtualnych ludzi. Po trzech latach od premiery na komputerach PC, posiadacze konsoli Xbox One będą mogli nadgonić zaległości, kupując czwartą odsłonę serii na swoje urządzenia. Zanim jednak zdecydujecie się kupić pełną wersję, której ceny zaczynają się od 179,99 złotych, możecie wypróbować produkcję Electronic Arts bezpłatnie, w ramach abonamentu EA Access.

Próbna wersja The Sims 4 zaoferuje pełne 10 godzin gry, tak jak w przypadku innych gier przedpremierowych, np. w Need for Speed Payback.

»Zobacz również: Need for Speed Payback w EA Access

Electronic Arts oddaje w  nasze ręce również część dodatków, jakie zostały do tej pory wydane. Jeden z nich otrzymamy bezpłatnie, jeśli zdecydujemy się na zamówienie pre-orderu. Premiera konsolowego wydania The Sims 4 odbędzie się 17 listopada, a koszt gry zaczyna się od 179,99 złotych (161,99 zł z subskrypcją EA Access).

Electronic Arts na swoim blogu powiadomił też o zestawie trzech, pełnych zabawy dodatków, które będą także dostępne do nabycia osobno. W nim znajdziemy dodatek Miejskie życie, pakiet Wampiry i akcesoria w stylu dawnych lat. Pierwszy z nich pozwoli zabrać stworzonych Simów do miasta, w drugim wcielimy się w Drakulę, a ostatni da nam zasmakować luksusu nie tylko w przedmiotach, ale i wynajmując osobistego lokaja.

Do tej pory do gry The Sims 4 zostało wydane 18 DLC (9 rozszerzeń i 9 pakietów akcesoriów), a najsłynniejsze z nich to Psy i koty, Witaj w pracy, Być rodzicem i Ucieczka w plener. Zapewne z czasem będą one dostępne także w konsolowej edycji gry. Link do sklepu Microsoft z The Sims 4 znajdziecie poniżej.

Autor wpisu:

Picture of Adrian Dudek

Adrian Dudek

Szanuję każdą platformę do gier. Jestem wielkim fanem festiwalu Horizon, co-opowych platformówek i zręcznościówek. Na co dzień przeciętny gracz, dumny tata, troskliwy mąż.  | Co-Founder WorldofXbox.pl

Promocje Xbox od CDKeys

Najnowsze wpisy, które warto zobaczyć: