Need for Speed Payback już od jutra w EA Access!

Podziel się z innymi!

Facebook
Twitter
Email
Reddit
WhatsApp

Już jutro (czwartek) posiadacze abonamentu będą mogli wypróbować trial najnowszej odsłony kultowej ściganki.

Fani serii mogą już zacierać ręce i zarezerwować sobie na te pozycję nieco wolnego czasu, bo czekać ich będzie okrągłe dziesięć godzin rozgrywki. Oczywiście, podobnie jak w innych wersjach próbnych w ramach EA Access, by nie było tak pięknie otrzymamy okrojony dostęp do gry.

W trybie fabularnym dostaniemy dostęp do kilku misji fabularnych, misję Highway Heist i wieloosobowy tryb Speedlist. Także mimo wszystko będzie co robić. A warto wspomnieć też, że w przypadku zakupu gry, gdzie to też czekać będzie 10% rabatu, zdobyte postępy zostaną zachowane. Co istotne, docelowo na konsoli Xbox One X zagramy w natywnym 4K przy zachowaniu 30 klatek na sekundę.

Premiera gry Need for Speed Payback zaplanowana jest na 10 listopada 2017 w cenie od 260,09 zł za wersję podstawową w sklepie Microsoft. Więcej informacji na temat wspomnianego abonamentu, znajdziecie w naszej, specjalnie przygotowanej zakładce.

Autor wpisu:

Picture of Piotr Dudek

Piotr Dudek

Człowiek i gracz. Od wielu lat gram na konsolach Microsoftu. Moją pierwszą był Xbox 360 w zestawie z Forza Motorsport 3. Jestem  fanem 4K na dużym ekranie.  Od 8 lat jestem w programie Xbox Insider, o którym często też tu piszę. GT: Marianek9.

Promocje Xbox od CDKeys

Najnowsze wpisy, które warto zobaczyć: