The Division 2, LEGO DC Super-Złoczyńcy i Fallout 76 w darmowym weekendzie

Podziel się z innymi!

Share on facebook
Facebook
Share on twitter
Twitter
Share on email
Email
Share on reddit
Reddit
Share on whatsapp
WhatsApp

Aż trzy przebojowe produkcje są dostępne bezpłatnie od dziś do poniedziałku na Xbox One. Którą wybierzecie dla siebie?

Abonament Xbox Live Gold to nie tylko dostęp do funkcji sieciowych czy darmowe gry w ramach programu Games with Gold. Posiadacze złotej przepustki mogą co pewien czas otrzymać gry do przetestowania przez weekend, czasem nowsze produkcje, niektóre starsze, choć wciąż popularne. W najbliższych dniach Microsoft zaoferował graczom wybór aż trzech tytułów, więc każdy powinien znaleźć coś dla siebie. Od dzisiaj do poniedziałku gry będą mogły zostać pobrane i ogrywane bezpłatnie, a będą to:

Gry od Ubisoftu zdarzają się często, ale nie gry Lego znaleźć ciężko podczas Free Play Days. Będzie więc to także dobry weekend dla młodszych graczy jak i dla starszych, gdyż LEGO od lat świetnie nadają się do kooperacyjnych rozgrywek. W DC Super Złoczyńcy możemy też cieszyć się polskim dubbingiem i ulepszeniami dla konsoli Xbox One X.

Zobacz również: LEGO DC Super Złoczyńcy – nie zawsze trzeba być dobrym! – Recenzja

Jeśli chodzi zaś o Fallout 76, od 10 do 17 czerwca można wypróbować całą grę za darmo i rzucić okiem na zupełnie nowy tryb Battle Royale – Nuclear Winter. Tą wiadomość mogliśmy poznać podczas tegorocznej konferencji studia Bethesda na E3 2019. Tak samo Ubisoft na swojej konferencji informował o darmowym weekendzie z The Division 2 podczas swojego show na Electronic Entertainment Expo 2019.

Najnowsze wpisy, które warto zobaczyć:

Autor wpisu:

Adrian Dudek

Adrian Dudek

Szanuję każdą platformę do gier. Jestem wielkim fanem festiwalu Horizon, co-opowych platformówek i zręcznościówek. Na co dzień przeciętny gracz, dumny tata, troskliwy mąż.  | Co-Founder WorldofXbox.pl