The Crew 2, Far Cry 5 i Assassin’s Creed oficjalnie!

Podziel się z innymi!

Facebook
Twitter
Email
Reddit
WhatsApp

Ubisoft robi przedsmak przed konferencją E3.

O tych grach niewiele mogliśmy się do tej pory dowiedzieć. Oprócz pewnych przecieków nie znamy szczegółów kolejnych części znanych nam IP. O ile słyszeliśmy już na temat Far Cry 5, które prawdopodobnie będzie w klimacie dzikiego zachodu oraz o Assassinie w Egipcie, to o The Crew 2 słyszymy po raz pierwszy. Dodatkowo zostanie zaprezentowany dwukrotnie przekładany South Park: The Fractured But Whole.

Ubisoft nieraz chwalił się wynikami w pierwszej części. Słyszeliśmy o wielu przejechanych kilometrach, ilości graczy online, czy ilości wykonanych zdjęć. O The Crew 2 dowiadujemy się dopiero teraz, a szczegóły poznamy dopiero podczas konferencji Ubi na E3.

Potwierdzenie tych produkcji dał nam oficjalny profil Ubisoftu na twitterze. Pewnym jest, że czerwcowe targi będą bardzo interesujące i poznamy sporą ilość gier wideo.

 Autor wpisu:

Picture of Adrian Dudek

Adrian Dudek

Szanuję każdą platformę do gier. Jestem wielkim fanem festiwalu Horizon, co-opowych platformówek i zręcznościówek. Na co dzień przeciętny gracz, dumny tata, troskliwy mąż.  | Co-Founder WorldofXbox.pl

Promocje Xbox od CDKeys

Najnowsze wpisy, które warto zobaczyć: