Pierwszy screen z nowego Assassin’s Creed potwierdzający plotki

Podziel się z innymi!

Facebook
Twitter
Email
Reddit
WhatsApp

Prawdopodobnie tak będzie wyglądać najnowszy AC: Origins.

Dziś już pisaliśmy o sequelu Assassin’s Creed, że jego historia przeniesie nas do Egiptu i nie tylko. Według wielkich serwisów gamingowych ma nosić tytuł Origins, a nie jak wcześniej donoszono o nazwie Empire. Screen, który został dziś opublikowany na łamach reddita nie potwierdza, że jest to na sto procent słynna produkcja Ubisoftu, ale wiele na to wskazuje.

Nowe zdjęcie ma potwierdzać, że akcja toczy się w Egipcie oraz to, że do transportu posłużą nam łodzie. Portal Gamesradar skontaktował się w tej sprawie z Ubisoftem, jednak sami nie zechcieli tego skomentować. Jest to oczywiście wiadome, że nie ma co za dużo potwierdzać, aby później nie mieć czego pokazać na konferencji E3.

Jeśli pamiętacie poprzednie zdjęcie z domniemanego przecieku o nowej części Assassin’s Creed, to zauważyć możemy, że jest to sama postać z tą samą tarczą i ubiorem.

Myślicie, że jest to fake, czy może faktyczny obraz z gry Ubisoftu?

 

facebookCodziennie piszemy o konsoli Xbox.
Polub nas na facebooku!Autor wpisu:

Picture of Adrian Dudek

Adrian Dudek

Szanuję każdą platformę do gier. Jestem wielkim fanem festiwalu Horizon, co-opowych platformówek i zręcznościówek. Na co dzień przeciętny gracz, dumny tata, troskliwy mąż.  | Co-Founder WorldofXbox.pl

Promocje Xbox od CDKeys

Najnowsze wpisy, które warto zobaczyć: