Jak szybko ładują się gry na Xbox One X?

Podziel się z innymi!

Facebook
Twitter
Email
Reddit
WhatsApp

Sprawdź porównanie z konsolą Xbox One S. Różnica w czasie ładowania jest na prawdę kolosalna.

Jedną z cech nowej konsoli Microsoftu jest moc obliczeniowa na poziomie 6 teraflopów, dzięki czemu One X potrafi wyświetlić obraz 4K, uruchomić płynnie działające gry czy przyśpieszyć ich czas ładowania. Różnica względem poprzedniego modelu jest wyraźnie zauważalna, gdzie czekanie na rozpoczęcie rozgrywki skraca się nawet o dwie minuty. Jeden z graczy stworzył świetne porównanie obu urządzeń, testując także czas uruchomienia z dysku SSD. Dla przykładu użyto trzy wymagające produkcje: GTA V, Wiedźmin 3 i Watch Dogs 2.

Wyniki nie tylko przedstawiają szybkość ładowania danych z wewnętrznej pamięci masowej, ale świetnie widać, że warto zainwestować w dodatkowy dysk SSD w przypadku Xboxa One S. Należy również dodać, że pomimo braku solid-state drive w konsoli Xbox One X, gry ładują się równie szybko z dysku HDD, który posiada o 50% większą przepustowość w porównaniu ze standardowym Xbox One. Jeżeli zdecydujecie się dokupić dodatkową pamięć do najmocniejszej konsoli Microsoftu, to miejcie na uwadze, że nie warto przepłacać i kupować dysku SSD.

»Zobacz również: Recenzja: Dysk dedykowany Xbox One – ADATA HD650X

Autor wpisu:

Picture of Adrian Dudek

Adrian Dudek

Szanuję każdą platformę do gier. Jestem wielkim fanem festiwalu Horizon, co-opowych platformówek i zręcznościówek. Na co dzień przeciętny gracz, dumny tata, troskliwy mąż.  | Co-Founder WorldofXbox.pl

Promocje Xbox od CDKeys

Najnowsze wpisy, które warto zobaczyć: