Super Streetfighter IV Arcade Edition teraz we wstecznej kompatybilności

Podziel się z innymi!

Facebook
Twitter
Email
Reddit
WhatsApp

Popularna bijatyka jest już grywalna na konsoli Xbox One i zasila miejsce na liście backward compatibility.

Po wczorajszych niesmakach ze strony graczy na nowe tytuły we wstecznej kompatybilności, postanowiono dołączyć kolejny z nich. Jest nim Super Streetfighter IV Arcade Edition od japońskiego Capcomu. Gra została przeniesiona z automatów na komputery osobiste i konsole, w tym na Xboxa 360. Edycja Arcade została jednak wzbogacona o kilka istotnych dodatków, jak np. cztery nowe postacie czy poprawiony tryb sieciowy. Dodatkowi fighterzy to Yun, Yang, Oni i Evil Ryu, a w sumie do dyspozycji mamy ich 39.

 

W sklepie Xbox Super Streetfighter IV Arcade Edition zostało wycenione na 99,99 złotych i zajmuje 9,4 GB.  Jeśli poszperacie na aukcjach, to wyrwiecie go nawet za ok. 30-50 złotych. Po ogłoszeniu tytułu we wstecznej kompatybilności ceny mogą się podnieść, gdyż jest to jedna najpopularniejszych odsłon Street Fighter na Xbox 360.Autor wpisu:

Adrian Dudek

Adrian Dudek

Szanuję każdą platformę do gier. Jestem wielkim fanem festiwalu Horizon, co-opowych platformówek i zręcznościówek. Na co dzień przeciętny gracz, dumny tata, troskliwy mąż.  | Co-Founder WorldofXbox.pl

Promocje Xbox od CDKeys

Najnowsze wpisy, które warto zobaczyć: