Earth Defense Force: IA oraz F1 2014 trafiają na listę wstecznej kompatybilności

Podziel się z innymi!

Facebook
Twitter
Email
Reddit
WhatsApp

Kolejne dwa tytułu możemy ograć na konsoli Xbox One.

Major Nelson poinformował na swoim profilu twitter o następnych grach, które od teraz znajdziemy w programie backward compatibility. Nie jest ich tyle co zawsze, a przeważnie dochodzi około 5 tytułów, lecz jedynie dwie produkcje. Są nimi Earth Defense Force: Insect Armageddon oraz F1 2014.

 

Pierwszy z nich, wydany w 2011 roku, przedstawia katastroficzną historię ataku wielkich i kosmicznych insektów, które chcą zawładnąć Naszą planetą. Wcielając się w żołnierza sił specjalnych zdobywamy szturmem opanowane terytorium. Cena w sklepie Xbox za ten tytuł wynosi aktualnie 69,99 złotych.

F1 2014 to kolejna część licencjonowanego symulatora formuły 1. Możemy cofnąć się do sezonu z 2014 roku i wziąć udział w jednych najpopularniejszych wyścigach świata. Co ciekawe, w produkcji zastosowano systemem oceny kierowcy, który dostosowuje poziom gry do umiejętności gracza. Koszt F1 2014 w wirtualnym markecie Xbox to niecałe 80 złotych.

F1 2014


Earth Defense Force: Insect ArmageddonAutor wpisu:

Picture of Adrian Dudek

Adrian Dudek

Szanuję każdą platformę do gier. Jestem wielkim fanem festiwalu Horizon, co-opowych platformówek i zręcznościówek. Na co dzień przeciętny gracz, dumny tata, troskliwy mąż.  | Co-Founder WorldofXbox.pl

Promocje Xbox od CDKeys

Najnowsze wpisy, które warto zobaczyć: