10 nowych gier w usłudze Xbox Game Pass

Podziel się z innymi!

Facebook
Twitter
Email
Reddit
WhatsApp

Co w przyszłym miesiącu wyląduje w bibliotece najnowszej usługi od Microsoftu?

Co miesiąc do katalogu Xbox Game Pass wpadają różne, ciekawe produkcje, które nakłonić mają graczy do wykupienia subskrypcji. W listopadzie jego posiadacze otrzymali dostęp do:

Jak widać biblioteka Xbox Game Pass rośnie z miesiąca na miesiąc, dzięki czemu nie brakuje wartych ogrania produkcji, a styczeń będzie jeszcze lepszy, ponieważ do skarbca wpadnie aż 10 dodatkowych tytułów! Pamiętajcie, że do 04 stycznia możecie zdobyć Xbox Game Pass za jedną złotówkę w sklepie Xbox!

»Zobacz również: Xbox Live Gold i Xbox Game Pass za 1zł w świątecznej promocji!

Kilka dni temu dowiedzieliśmy się o dodaniu Devil May Cry 4 Special Edition i NBA Playgrounds w styczniowej aktualizacji Xbox Game Pass. Dziś Microsoft ujawnił pełne zestawienie nowości.

Xbox One:

Xbox 360:

OG Xbox:

Korzystanie z usługi Xbox Game Pass nie wymaga posiadania abonamentu Xbox Live Gold, jednak aby skorzystać z usług sieciowych, to jest on wymagany. Gry dostępne w Xbox Game Pass, w tym dedykowane im dodatki cyfrowe, możecie również zakupić na własność ze zniżką, będąc abonentem XGP.

Kolejne miesiące to oczywiście nowe gry w ofercie, a do listopada nie zostaną usunięte inne pozycje. Wciąż możecie kupić abonament w promocyjnej cenie 29,99 złotych.

Autor wpisu:

Picture of Adrian Dudek

Adrian Dudek

Szanuję każdą platformę do gier. Jestem wielkim fanem festiwalu Horizon, co-opowych platformówek i zręcznościówek. Na co dzień przeciętny gracz, dumny tata, troskliwy mąż.  | Co-Founder WorldofXbox.pl

Promocje Xbox od CDKeys

Najnowsze wpisy, które warto zobaczyć: