Star Wars: Battlefront dla goldowiczów w ten weekend

Podziel się z innymi!

Facebook
Twitter
Email
Reddit
WhatsApp

Zagraj za darmo w Gwiezdne Wojny już teraz na Xbox One.

Przez ostatnie weekendy otrzymaliśmy sporo dobrych gier do wypróbowania. Od dziś także mamy okazję wziąć udział w galaktycznych bitwach w grze Star Wars: Battlefront. To dobra okazja na wkręcenie się w świat Gwiezdnych Wojen, przed dzisiejszym pokazem drugiej części na EA Play. Dla przypomnienia, dwójkę zobaczymy 17 listopada, a wcześniej otrzymamy możliwość testowania gry w wersji beta.
Tytuł od Electronic Arts waży blisko 42 GB i dostępny jest jedynie dla subskrybentów Xbox Live Gold. Dla posiadaczy kont EA Access gra dostępna w bibliotece The Vault. Tym samym przypominamy, że trwa bezpłatny tydzień z Gears of War 4 na Xbox One i Windows 10.

»Zobacz również: Tydzień z Gears of War 4 na Xbox One i W10

Konferencja EA Play już dziś o 21:00 czasu polskiego. Jak donoszą wszelkie serwisy dla graczy, zobaczymy dwa całkiem nowe tytuły, które nie były do tej pory nigdzie ujawnione. Plotki głoszą, że jedną z nich jest Dragon Age.

 Autor wpisu:

Picture of Adrian Dudek

Adrian Dudek

Szanuję każdą platformę do gier. Jestem wielkim fanem festiwalu Horizon, co-opowych platformówek i zręcznościówek. Na co dzień przeciętny gracz, dumny tata, troskliwy mąż.  | Co-Founder WorldofXbox.pl

Promocje Xbox od CDKeys

Najnowsze wpisy, które warto zobaczyć: