Gears of War 4 za darmo na Xbox One i Windows 10

Podziel się z innymi!

Facebook
Twitter
Email
Reddit
WhatsApp

Darmowe dni z ekskluzywnym tytułem jeszcze w tym tygodniu.

Gears of War 4 jest jednym z ulubionych tytułów na konsoli Xbox. Grę możecie od niedawna nabyć za 99 złotych w edycji Classic 99 w wybranych sklepach handlowych. Jeśli nie zdążyliście się jeszcze skusić na czwartą część, to od najbliższego piątku otrzymacie darmowy dostęp na przetestowanie jej.

»Zobacz również: Gry Xbox One w edycji Classic 99

Bezpłatny dostęp potrwa od 9 do 15 czerwca na platformie Xbox oraz Windows 10 (Xbox Play Anywhere), w ramach którego rozegramy 10 godzin. Jeżeli chodzi o kampanię, to możliwe będzie przejście prologu oraz pierwszego aktu. Tryb multiplayer nie będzie w żaden sposób ograniczony. Gracze otrzymują dostęp do rozgrywek PvP, oraz do Hordy w kooperacji do czterech graczy. Podczas dni otwartych dla Gears of War 4, gracze otrzymają 20 procent więcej podstawowych punktów doświadczenia i podwójną ilość punków klasowych.

Jeżeli zdecydujemy się na zakupienie pełnej wersji, to Nasze dotychczasowe osiągnięcia pozostaną zapisane.

Jutro swoją premierę będzie miał dodatek Rise of the Horde, który również znajdziemy w bezpłatnej wersji.  DLC dokłada do gry m.in. dwie nowe mapy, nowe osiągnięcia czy nowe umiejętności. Trailer nowego dodatku możecie znaleźć poniżej.

 Autor wpisu:

Adrian Dudek

Adrian Dudek

Szanuję każdą platformę do gier. Jestem wielkim fanem festiwalu Horizon, co-opowych platformówek i zręcznościówek. Na co dzień przeciętny gracz, dumny tata, troskliwy mąż.  | Co-Founder WorldofXbox.pl

Promocje Xbox od CDKeys

Najnowsze wpisy, które warto zobaczyć: