Classic 99(zł) dla najpopularniejszych gier Xbox

Podziel się z innymi!

Facebook
Twitter
Email
Reddit
WhatsApp

Nowe pudełkowe tytuły teraz w jeszcze niższej cenie.

Classic 99 oznacza najlepsze gry wydane wyłącznie na Xbox One w wersji pudełkowej i w cenie nie wyższej niż 99 złotych. Oczywiście mogą być one niższe w wybranych sklepach. Na przykład Sunset Overdrive znajdujący się w ofercie możemy nabyć w sieci Media Expert za 49 złotych.

Xbox Classic 99Oznaczenia gier Classic 99

 

Microsoft ogłosił, że do kolekcji dochodzi teraz także Gears of War 4 oraz Recore. Kto jeszcze nie miał okazji upolować ich w promocjach i wyprzedażach, może teraz wygodnie zamówić w polskich sklepach. Ceny dotyczą wybranych sieci: RTV Euro AGD, MediaExpert, X-kom, Media Markt, Saturn, Komputronik, Neonet, Morele i eMag. Kwoty obowiązują również przy zakupach online.

Jakie tytuły znajdują się w ofercie?

Co ciekawe, ceny tych samych gier w sklepie Xbox nie ulegają zmianie. Rise of the Tomb Raider lub Gears of War 4 w wersji cyfrowej trzeba zapłacić aż 240 złotych, gdzie pudełko znajdziemy w klasycznym programie za 99 złotych.

Upatrzyliście coś dla siebie z listy Classic 99?

facebookCodziennie piszemy o konsoli Xbox.
Polub nas na facebooku!

 
Autor wpisu:

Picture of Adrian Dudek

Adrian Dudek

Szanuję każdą platformę do gier. Jestem wielkim fanem festiwalu Horizon, co-opowych platformówek i zręcznościówek. Na co dzień przeciętny gracz, dumny tata, troskliwy mąż.  | Co-Founder WorldofXbox.pl

Promocje Xbox od CDKeys

Najnowsze wpisy, które warto zobaczyć: