Spotify pojawia się w sklepie Xbox – ciąg dalszy informacji o wydaniu aplikacji

Podziel się z innymi!

Facebook
Twitter
Email
Reddit
WhatsApp

Na dniach powinniśmy usłyszeć o oficjalnej premierze na Xbox One.

Temat Spotify pojawił się dziś już na Naszej stronie, gdzie można zauważyć w najnowszym odcinku This Week on Xbox działanie aplikacji na koncie Majora Nelsona. Teraz wiemy, że oddanie w nasze ręce największej usługi muzycznej w strumieniu odbędzie się już niebawem, a to za sprawą tego, że Spotify pojawiło się w sklepie Xbox jako oficjalna aplikacja.

Interfejs aplikacji jak widać nie odbiega od tej, jaka jest udostępniona dla posiadaczy konsol Playstation 4. Kafelkowe UI świetnie sprawdza się w nawigowaniu za pomocą kontrolera, ale to nie wszystko co zostało bez zmian. Tak samo jak na sprzęcie Sony, Spotify pozwala na słuchanie muzyki w tle oraz blokuje reklamy jeśli posiadamy konto premium. To oczywiste, ale najlepszym udogodnieniem jest to, że jeśli zechcemy zmienić utwór, to zrobimy to za pomocą naszego telefonu bez konieczności przerywania gry.

Oficjalny opis Spotify Music for Xbox wygląda następująco:

Odtwarzaj muzykę podczas grania dzięki nowej aplikacji Spotify, za darmo na Xbox One. Korzystając z kontrolera Xbox One, wybieraj playlisty w zależności od nastroju i ciesz się muzyką podczas grania. Odkryj nowy wymiar muzyki dzięki Spotify. Odtwarzaj muzykę w tle podczas grania, za darmo. Wyszukuj ulubione albumy, utwory i playlisty. Odtwarzaj muzykę, używając kontrolera Xbox One albo zmieniaj utwory telefonem lub tabletem bez przerywania gry. Znajdź idealne playlisty dla graczy w gatunku Gry (korzystając z funkcji Przeglądaj) w Spotify. Użytkownicy wersji Premium mogą się cieszyć lepszą jakością dźwięku i brakiem reklam.

Brakuje jednak informacji o dacie wydania, ale wiemy za to, że rozmiar aplikacji nie przekroczy 2Mb oraz obsłuży język polski. Spekuluje się o ogłoszeniu Spotify Music for Xbox na tegorocznym Gamescomie, które odbędzie się od 22 do 29 sierpnia. mamy jednak nadzieję, że będzie to wcześniej, skoro tak wiele informacji ujawniono już teraz. Podczas imprezy w Kolonii może również zostać ogłoszenie pre-orderów na konsolę Xbox One X, która znalazła swoją kartę w sklepie Microsoft.

Więcej informacji o aplikacji Spotify na Xbox One znajdziecie tutaj.

Autor wpisu:

Picture of Adrian Dudek

Adrian Dudek

Szanuję każdą platformę do gier. Jestem wielkim fanem festiwalu Horizon, co-opowych platformówek i zręcznościówek. Na co dzień przeciętny gracz, dumny tata, troskliwy mąż.  | Co-Founder WorldofXbox.pl

Promocje Xbox od CDKeys

Najnowsze wpisy, które warto zobaczyć: